Jump to content
Sign in to follow this  
dawidwhh

Wznowienie Peugeota miesiąca

Recommended Posts

dawidwhh

Witam, jako że forum znów żyje może przydało by się wznowić Puga miesiąca jak za dobrych czasów forum? Jak myślicie? 

anikam

No to całkiem dobry pomysł. Wrócilibyśmy do korzeni forum:)

KoKsiK

Ja jestem za , chodź stażem jestem ''młody'' na forum :P

dawidwhh

No to jeszce niech się ktoś wypowie później trzeba wytypować osobę która się tym będzie zajmować i można ruszać z peugeotem miesiąca, może jeszcze uda się zrobić kalendarz na 2018 rok z pugatti :)

MattHarderzz

Wracamy do tematu.

Propozycja z mojej strony:

1. Zdjęcia wysyłamy do 15 dnia każdego miesiąca na adres e-mail np. [email protected]
  2. W temacie wpisujemy: "PUG [dany miesiąc] [właściciel – nick z forum].
  3. Fotografie mają być PORZĄDNE, DOBREJ JAKOŚCI, W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI.
  4. Żeby uniknąć na koniec roku kalendarza z autem jednej i tej samej osoby, w przypadku wygranej użytkownik może kolejny raz wziąć udział w trzecim miesiącu od zwycięstwa.
  5. Wyłonionych zostanie 3 laureatów przez:
    1. Opcja 1 – komisja w składzie [do ustalenia]
    2. Opcja 2 – ankieta na forum/FB
  6. Wyniki zostaną opublikowane na forum w odpowiednim dziale/poście i na grupie FB w przeciągu 10 dni od zakończenia terminu nadsyłania zdjęć.

Moja propozycja "regulaminu" :)

Czekam na opinie i propozycje.

• Like 1

blackdaro

Jak najbardziej za:kciuki:

Co do PUNKTU 5tego, to wg. mnie OPCJA 2 będzie bardziej obiektywna i reprezentatywna. Wydaje mi sie, że każdy chciałby mieć możliwość wypowiedzenia sie poprzez swój oddany głos. Ja i zapewne wiele innych osób też tak ma, że nie chciałbym, aby ktoś głosował za mnie:)

• Like 1

grzegorz1981

Fajny pomysł. Popieram.

Damianos1
41 minut temu, blackdaro napisał:

Jak najbardziej za:kciuki:

Co do PUNKTU 5tego, to wg. mnie OPCJA 2 będzie bardziej obiektywna i reprezentatywna. Wydaje mi sie, że każdy chciałby mieć możliwość wypowiedzenia sie poprzez swój oddany głos. Ja i zapewne wiele innych osób też tak ma, że nie chciałbym, aby ktoś głosował za mnie:)

Jak najbardziej popieram :) 

fozilisu

Jestem za :bober:

Longbow

206 musi byc ?:)

Bo narazie to jest cos pomiedzy "ktokolwiek widział ktokolwiek wie" a "znalezione w stodole" :)

KoKsiK

Hmm...a może :pug: miesiąca ? , bez względu na model i nawet kilka pugów na raz , na jednym zdjęciu xD .  np...

Ładnie wyglądałby miesiąc w kalendarzu  z  206 HB , 206 CC i 307 w wyszukanej plenerze .

A co do punktu 5 tego, też chciałbym mieć możliwość oddania głosu na swojego faworyta miesiąca....

MattHarderzz

Razem z GTW doszliśmy do wniosku, że w konkursie mogą brać udział inne PUGi, natomiast na koniec roku nie będą one brane pod uwagę przy projektowaniu kalendarza.

W punkcie 5 przyjmujemy opcję drugą – więcej informacji podam w najbliższym czasie.

W związku z tym, że mamy już 9 stycznia, terminy w tym miesiącu trochę się zmienią, o czym zostaną wszyscy poinformowani.

Peace :bober:

• Like 1

kanngax

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jest obowiązek bycia członkiem także na fejsie?

chudy64

Nie lepiej zrobić ankiete na forum? 

Nie każdy ma fb albo jest w grupie. 

MattHarderzz
13 minut temu, kanngax napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jest obowiązek bycia członkiem także na fejsie?

Nie trzeba, to była propozycja regulaminu – forum jest najważniejsze (jeśli nie ma Cię na forum, nie będzie Cię w grupie).

7 minut temu, chudy64 napisał:

Nie lepiej zrobić ankiete na forum? 

Nie każdy ma fb albo jest w grupie. 

Tak właśnie będzie – zrobimy ankietę na forum.

• Like 1

kanngax

No i malina

blackdaro
Dnia 8.01.2018 o 18:57, Longbow napisał:

206 musi byc ?:)

Bo narazie to jest cos pomiedzy "ktokolwiek widział ktokolwiek wie" a "znalezione w stodole" :)

Dobre pytanie:)

To może ja wyraże swoją opinie he he. Pierwsza myśl jaka sie nasuwa, to że na forum 206 musi być 206. No raczej oczywiste.

Ale...

Chyba sporo jest osób, które miały/zaczynały od 206, a teraz jeżdżą jakimś nowszym/wiekszym peugeotem lub ,,niepeugeotem". Te osoby mimo zmiany auta nadal są na forum. Udzielają sie tu i dzielą sie swoją wiedzą na temat 206. Wiedzą, którą zdobyli niekiedy przez lata poznając i ucząc sie swojej 206stki. Często na własnych błędach. To bezcenne. I bardzo pomocne. Doceniłbym to, że im sie chce. Że nadal tu zostali i robią coś pożytecznego.

Jak dla mnie to o miano ,Puga Miesiąca" może ubiegać sie cokolwiek, bo dobra 206stka wybroni sie sama:D Mi osobiście to obojetne:)

Longbow
38 minut temu, blackdaro napisał:

Pierwsza myśl jaka sie nasuwa, to że na forum 206 musi być 206

Racja, potem to przemyślałem :)

MattHarderzz

CZAS START!