Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• sebomaster
      Przez sebomaster
      Wskaźnik temp. oleju STRI DSD DLM II-52mm

Gdzie najlepiej umieścić czujnik temperatury?
    • sebomaster
      Przez sebomaster
      Jaki gwint w korku miski olejowej w 2.0 hdi ?? M10 ?

Czy zamiast tego korka można zamontować czujnik temp oleju? Czy jest to dobra lokalizacja?
    • Piotr 45
      Przez Piotr 45
      Mam pytanie. Czy w 1.4 benzyna jest jeden czujnik temperatury silnika: na komputer, wskaźnik i termowentylator, czy więcej? Chodzi o peugeot 206 generation 1.4 benzyna.
    • ub1k
      Przez ub1k
      Hej wszystkim,

Tydzień temu kupiłem 206 2.0 HDI. Przed zakupem podjechaliśmy do ASO gdzie wyszły dwa błędy po podłączeniu do komputera. Facet z ASO powiedział że nie są to krytyczne problemy skutkiem czego kupiłem to auto:)
      Teraz wymieniam klocki tarcze i wahacz, ale za jednym razem chciałem rozwiązać problemy z silnikiem...

błędy na wydruku z kompa:

"Stały błąd. Synchronizacja wału korbowego - wałka rozrządu. Brak sygnału z czujnika wałka rozrządu

Stały błąd. Usterka. Obwód przekaźnika pod- i dogrzewania. Przekaźnik zablokowany"

Z tego co koleś z ASO powiedział to: "prawdopodobnie jedna świeca jest zepsuta" - to chyba odnośnie drugiego błędu...
      a także że jest coś z czujnikiem wałka (eureko) ale mówił że to nic strasznego..

Jeśli chodzi o czujnik wałka, jeśli sam czujnik jest zepsuty to wystarczy go wymienić? prosty mechanior tego dokona? - czy np. serwis Bosch'a sie kłania diagnostyka itp.? czy może się okazać że coś na kablach nie styka i trzeba by poszukać problemu przed próbą np. wymiany tegoż czujnika

Takie samo pytanie jeśli chodzi o świece. Normalny mechanik to zrobi i powinno być git? (jeśli te świece są praktycznie nieużywane w lecie to czy jest sens to robić ?) ewentualnie czy da rade sprawdzić która świeca jest out - i tylko tą jedną wymienić czy trzeba wszystkie od razu?

Z góry dzięki za odpowiedzi!
      Przemek
    • damian0814
      Przez damian0814
      Witam
      Od kilku dni, gdy otwieram drzwi pasażera światełko w podsufitce nie zapala sie. Czy ktoś wie co może być przyczyną i jak naprawić ten problem?
      Dodam że mam wersję 3d i przy otwieraniu drzwi kierowcy światełko sie zapala.
GRETZ

Głosowanie na czujnik SMOGU

Rekomendowane odpowiedzi

GRETZ
Napisano (edytowane)

Witam

Proszę o wsparcie w głosowaniu na czujnik smogu w mojej dzielnicy - każdy może oddać głos - przy okazji sprawdźcie czy w waszej okolicy też nie ma zgłoszonych czujników - głosować można na kilka lokalizacji.

Wypisując dane nie trzeba zaznaczać zgody marketingowej ważne tylko by potwierdzić link otrzymany na podanego maila - a ten w większości przypadków trafia do SPAMu.

link do głosowania

https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/67aa48a8-b340-4588-946f-668d168e3035

Wiem czym oddycham to kampania edukacyjna zorganizowana przez Avivę mająca na celu uświadomienie problemu jakości powietrza w Polsce. Zabezpiecz się na wypadek szkodliwych skutków smogu.

Edytowane przez GRETZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta