Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Trojan2303
      Przez Trojan2303
      Witam mam pytanie dotyczące swojej 206 z rocznika 2001 silnik 2.0 s16. Czytałem, ze jest możliwość zmodyfikownia komputera pokładowego, ale za bardzo nie wiem jak sie za to zabrać. Mam jeszcze pytanie odnośnie manetki radia przy kierownicy, czy dziala on wyłacznie z radiem z serii ? Pozdrawiam

• Tr0u3Le
      Przez Tr0u3Le
      Witam, nie wiem czy już był taki temat o tym ale jestem tutaj nowy jak coś źle zrobiłem to przepraszam. 
      Mój problem polega na tym że z auta wychodzą mi takie kable a szczególnie kostki jedna kostka jest za duża co nie pasuje do mojego radia "KENWOOD KDC-110UR" i teraz takie pytanie czy są jakieś przejściówki do tego czy muszę sam jakoś przerabiać te kostki? Za pomoc z góry dziękuję.  

• krystian_we
      Przez krystian_we
      Koledzy zerknijcie na tą sztukę https://www.olx.pl/oferta/peugeot-206-sw-climatronic-el-szyby-i-lusterka-1-4-hdi-2005-CID5-IDqKGsT.html#be460699fc,
      codziennie robię trasę ok 30 km w trasie plus jakies 10 w mieście i szukam czegoś oszczędnego i bezawaryjnego 
    • artolini90
      Przez artolini90
      Witajcie Panowie.
      Nie znalazłem wyczerpujących tematów odnośnie mojego problemu na forum, z tąd muszę napisać co mnie boli, i proszę o jakieś zarąbiste pomysły.
      Przekopałem wszystkie bezpieczniki i kable ( czy nie są załamane na wtyczce w drzwiach) porozbierałem boczki, posprawdzałem drzwi. 
      W momencie gdy przyciskam pilota zamknij / otwórz, słychać tylko cykającą centrale natomiast brak rekacji ze strony zamków - tak jakby masy gdzieś nie dostawał. 
      Druga sprawa, która może nakieruje na rozwiązanie problemu i co mnie najbardziej zastanawia to nie reagująca lampka na otwarcie  drzwi kierowcy, reszta bez problemu. 
      Powiedzcie, czy to może uszkodzony zamek kierowcy czy centralka. Kupiłem BSI o tym samym numerze, niestety brak reakcji. 
      spotkał się już ktoś z taka zagadką? Proszę o konkrety. Dzięki i pozdrawiam

Damianos1

Czy Ouragany wejdą do mojego puga?

Rekomendowane odpowiedzi

Damianos1

Hejka, powoli rozglądam się za letnim setupem i zastanawiam się czy Ouragany wejdą do mojej 206 ;) Z tego co wiem to błotniki (nadkola) mam wąskie. W lecie jeżdżę na oryginalnych felgach Boheme 14 cali, 5,5 J, ET 34, 175/65 R14. Teraz na lato chciałbym założyć Ouragan 16 cali, 6.5 J, ET24 z oponami 205/45 R16. Moje pytanie jest następujące; Czy wszystko będzie pasowało, i czy może mi coś obcierać? Czy 205 na felgę o szerokośći 6.5 J jest ok? Zawieszenie fabryczne, nic nie obniżane. Pozdrawiam :) :pug: 

Edytowane przez Damianos1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzegorz1981

Wejdą bez problemu i nie będą obcierać. Ja mam też wąskie błotniki i wszystko gra. Samochód od razu zyska na wyglądzie.

Link do mojej 206 

• Lubię To! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1

Dziękuje! Bardzo ładny Peugeot :) Pozdrawiam! :pug:

Edytowane przez Damianos1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mzaj

Spokojnie wejdą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1

Informacja dla potomnych, jakby ktoś kiedyś miał takie wątpliwości jak ja czy Ouragany wejdą do 206, to potwierdzam że wejdą bez problemu :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pampidampi

Potomni mogą się tego dowiedzieć z postów starszych o 10 lat od Twojej spuścizny tutaj.

• Lubię To! 1
  • Dobre! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sebcio
Dnia 8.12.2017 o 19:29, Damianos1 napisał:

Ouragan 16 cali, 6.5 J, ET24 z oponami 205/45 R16

podepnę się pod temat, do takich felg chcę założyć opony 195/50...

jakieś sugestie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pampidampi

Sugerowałbym poświęcić trochę swojego czasu na odnalezienie takiej informacji na forum

http://bfy.tw/Fv0v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1
Dnia 4.01.2018 o 21:31, sebcio napisał:

podepnę się pod temat, do takich felg chcę założyć opony 195/50...

jakieś sugestie....

Co za problem zakładaj, leciutki naciąg pewnie będzie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
blackdaro
1 godzinę temu, Damianos1 napisał:

Co za problem zakładaj, leciutki naciąg pewnie będzie ;) 

Ty na poważnie z tym naciągiem czy żartujesz?:)

Opona 195 na 6,5 calowej feldze to nadal sporo szersza opona od felgi i zero naciągu.

Na 7J prawie na równo, ale też jeszcze brak.

Na 7,25J może było minimalnie, ale ledwie widoczny naciąg.

Dopiero na 7,5J przy oponie 195 robi sie lekki naciąg.

No i wszystko zależy jeszcze od producenta opon, bo fizyczna szerokość opon dość mocno sie różni. Ekstremalny przykład to np. nankang, gdzie 205 tego producenta jest w rzeczywistości węższa (w miejscu styku z podłożem) od 195 toyo czy yokohamy.

• Lubię To! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1
15 godzin temu, blackdaro napisał:

Ty na poważnie z tym naciągiem czy żartujesz?:)

To był ironiczny żart mógłbym powiedzieć :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sebcio

ok, dzięki..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta