Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• MŁODY 206
      Przez MŁODY 206
      Witam użytkowników.
      Mam następujący problem. Dziś zauważyłem, że nie działają mi światła drogowe (długie) prawa + lewa. Kupiłem żarówki sądząc, że to ich sprawka, ale po wymianie nadal nic nie działa.
      Poszedłem do sklepu sądząc, że to wadliwe żarówki i sprzedawca wymienił mi na inny zestaw. Niestety nadal nic nie działa. Czyli to nie wina żarówek. Następnie sprawdziłem i wymieniłem bezpieczniki od świateł drogowych i również nic się nie dzieje. Dodam jeszcze, że przełącznik zespolony wydaje mi się, że działa poprawnie. Świeci się niebieska kontrolka od świateł drogowych, że są włączone i jak mam otwartą maskę to po kilkukrotnym włączaniu i wyłączaniu owych świateł długich jest charakterystyczne klikanie w okolicach bezpieczników. 
      Czy ktoś z Państwa miał może podobny problem,. albo może doradzić co jeszcze mógłbym sprawdzić?
      Dziękuję za rady w stylu jedź do elektryka. Próbowałem się umówić i obdzwoniłem kilkanaście miejsc i niestety ciężko z terminami, a mam w przyszłym tygodniu przegląd dlatego spróbowałbym to naprawić sam jeśli ktoś z Państwa doradzi co to jeszcze może być to chętnie tam zajrzę.

Pozdrawiam
    • Lukasio
      Przez Lukasio
      Siema. Ktoś wie jak rozkleić lub rozmontować lampy Angel Eye firmy Sonar ? Potrzebuję dostać sie do soczewki. Od środka przykręcone są śruby do których jest brak dojścia.
    • Bart9110
      Przez Bart9110
      Witam,
      Mam mały problem z pugiem, mianowicie nie chcą mi zgasnac światła mijania. Wczoraj wszystko działało dziś po przejechaniu 5 km nie mogłem juz ich zgasić krece manetka na światła i na off wycoagam kluczyk zamykam i nic zero reakcji muszę wyciągać bezpiecznik. 
    • Miloszzz
      Przez Miloszzz
      Witam

Pare miesięcy temu przepaliła mi się żarówka w halogenie a wczoraj w reflektorze. Korzystając z okazji kupiłem komplet żarówek i zabierając się za wymianę zgłupiałem. Fakt faktem, że było już dość ciemno ale po prostu nie widziałem jak dobrac się do żarówek w reflektorze - za halogeny się już nie brałem, bo aż strach.

Moje pytanie brzmi, jak trzeba się dobrać do reflektorów i halogenów żeby wymienić żarówki? Trzeba demontowac jakies elementy blacharskie czy nie ma takiej potrzeby?

Przy okazji podziękowania dla Darka, który pomógł mi telefonicznie szybko dobrać odpowiedni rodzaj do mojej 206stki.
    • dakar85
      Przez dakar85
      Mam pytanie odnośnie tych lamp:
      http://allegro.pl/item650717485_reflektory_peugeot_206_angel_eyes_chrom_sonar.html , ponieważ w moim peugeocie jeżdżę na H7, a te lampy sa na H1, wiec czy da się je ogólne podłączyć tzn. co mnie dokładnie za robota przy nich czeka? A poza tym co sądzicie o tych lampach? Trochę czytałem o sonarach i było wiele różnych opinii...

Tak więc o lampy już spytałem...Teraz jeszcze pytanko odnośnie Xenonu, bo na tym to się już w ogóle nie znam... Co myślicie o tym zestawie:http://allegro.pl/item650716608_zestaw_max_xenon_hid_h1_h7_xenony_pewny_sprzedawca.html. Nie wiem co to za firma, nie chce kupić czegoś w ciemno... A gdybym kupił już Engelsy to od razu z Xenonami...Proszę o pomoc:)
ZoeQ

Problem po wymianie reflektorów H4 na H7

Rekomendowane odpowiedzi

ZoeQ

Witam. Po wymianie reflektorów ryflowanych na gladkoszybowe pojawił się problem. Kiedy zapalam światła długie, światła mijania gasną. Wiem, że trzeba coś przerobić w manetce zmiany świateł tylko konkretnie nie wiem co. Prosiłbym o pomoc i jakiś schemat tej instalacji. Z góry dzięki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
m13bb

Musisz przeprogramować przez PP2000 - system optyki o ile dobrze pamiętam.
P.S. Temat poruszany tutajtutaj czy tutaj - w przyszłości użyj proszę wyszukiwarki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Longbow

Wiem, że trzeba coś przerobić w manetce zmiany świateł tylko konkretnie nie wiem co.

To w bezMUXie, możesz przeprogramować, albo wlutować po diodzie prostowniczej 5A (przejście z drogowych na mijania)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta