Jump to content
  • Similar Content

• Dj OnToJa
      By Dj OnToJa
      Jakiś czas temu kupiłem na przód sportowe sprężyny do pyzia firmy AP Sportfahrwerke (niebieskie). Miały obniżyć o jakieś 4 cm tymczasem po dokonaniu pomiaru wychodzi mi ciut ponad centymetr obniżenia hmm. Dodaję że mam seryjne amorki. Teraz zastanawia mnie gdzie jest przyczyna tak słabego obniżenia.
      Mogę zakupić sportowe amortyzatory, ale jaka jest gwarancja że przód wreszcie się obniży? I czy wogóle się obniży po założeniu takowych amorów?
      Interesuję się firmą MTS Technik, warto? Czy będzie wreszcie efekt?:sciana
    • jasko1504761818
      By jasko1504761818
      CO MYŚLICIE O ZASTĄPIENIU SERYJNYCH SPRĘŻYN W MOIM GT KU

http://www.inter-rally.pl/p/2389/40285/sprezyny-weitec-peugeot-206-2-10-98-2-0-s16-1-6hdi-1-9d-2-0hdi-40--peugeot-sprezyny-weitec-sprezyny-weitec-zawieszenie.html

TAKIMI ?? SPRĘŻYNY MAJĄ OBNIŻYĆ AUTO O 4 CM A S16 JEST JUŻ OBNIŻONE W STOSUNKU DO INNYCH PYŹKÓW O 2 CM CZYLI SPRĘŻYNY POWINNY OBNIŻYĆ AUTO O 2 DODATKOWE CM ? CZTERY W STOSUNKU DO INNYCH 206 ?
      DOBRZE MYŚLĘ ? MOŻE KTOŚ MA JAKIEŚ DOŚWIADCZENIA ZE SPRĘŻYNAMI ALBO W OGÓLE ZMIANAMI W ZAWIESZENIU W S16 ? :kciuki
    • foto
      By foto
      jak w temacie. na allegro znalazłem sprężyny obniżające z amortyzatorami (używane) zdjęte z 2.0hdi, szukałem tematów ale nic nie znalazłem na ten temat, czy będą one pasować do mojego 1.4. fajnie by było obniżyć przód na wiosne chyba że można z nich wyjąć same sprężyny i wsadzić do moich amortyzatorów.
    • felip
      By felip
      witam

sprowadzilem dla swojej kobiety peugeota 206 rok 05 silnik 1,6HDI ,
      mam zalozone 16 calowe felgi oraz (ku jej nie zadowoleniu) gwintowane bardzo twarde zawieszenie, chcialbym wymienic na normalne miekkie zeby nie uwazac na kazda dziure, moje pytanie: na jakie sprezyny i amrtyzatory wymienic te podzespoly zeby auto stalo "sredniowysoko" ale zeby komfort jazdy byl dobry?!
      zaznaczam ze felga zima i lato 16 cali, opona 205 na 55
    • Pawlik
      By Pawlik
      Witam, jestem nowy na tym forum no i zacznę na początek może o sobie:
      Paweł/lubuskie/peugeot 2016SW/2003/ no i chyba tyle
      No a teraz do rzeczy, jako że jest to moje drugie auto które używam na co dzień postanowiłem troszkę je zmienić, a mianowicie ładna felga, dystanse, szybki ciemne, sprężyny (jak w temacie) itp, itd
      Ale, że sam nie wiem jak będzie to wyglądało więc postanowiłem zapisać się na forum.
      No i tak : poszukuje kompletu sprężyn do obniżenia auta, mogą być używki bo nie kiedy ludziom źle się jeździ, za sztywno, za nisko, postanowili wrócić do starych no różne są przypadki Nie chcę wydawać 3 stówek na nowe, skoro może być przyjemne z pożytecznym (jeden kupi, drugi sprzeda) . A więc pytanie do was ma może ktoś? (to samo odnośnie dystansów)
      Jeżeli nie to pomóżcie w doborze takiego czegoś, najlepiej z linkiem do strony. Pozdrawiam
Freszuu

Pomoc z Gwintem

Recommended Posts

Freszuu

Witam serdecznie piszę dziś w sprawie gwintu a raczej tego czym się różnią:

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-peugeot-206-cc-sw-1998-i6890727956.html

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-tatechnix-peugeot-206-cc-sw-i6727708163.html

bo jak widać w 1 linku są jakieś 2 sprężyny czyli nie trzeba obniżać belki?

MattHarderzz

Po pierwsze, różnią się marką i ceną – oba to chinole porównywalnej jakości, więc po co przepłacać ;) 

Po drugie, to jest zdjęcie poglądowe – na amortyzator w belce NIE MA MOŻLIWOŚCI zamontowania sprężyny. :)

Po trzecie wysokość tyłu TYLKO I WYŁĄCZNIE reguluje się na belce. :)

• Thanks 1

Freszuu
5 minut temu, MattHarderzz napisał:

Po pierwsze, różnią się marką i ceną – oba to chinole porównywalnej jakości, więc po co przepłacać ;) 

Po drugie, to jest zdjęcie poglądowe – na amortyzator w belce NIE MA MOŻLIWOŚCI zamontowania sprężyny. :)

Po trzecie wysokość tyłu TYLKO I WYŁĄCZNIE reguluje się na belce. :)

i wszystko co chciałem wiedzieć, Dzięki