Skocz do zawartości
wlodi23

nie odpala wcześniej spadały obroty i gasł

Rekomendowane odpowiedzi

wlodi23

Witam mam takie pytanie w czwartek jechałem do pracy i pyzio zgasł mi przy światłach po odpaleniu o dojechaniu do kolejnych znowu zgasł w czasie dalszej jazdy zauważyłem, że traci moc zapala się kontrolka silnika ale po dogazowaniu znikał problem. Odstawiłe do mechanika i wymienił mi rurę od kolektora wydechowego tam gdzie jest sonda bo była dziurawa i powiedział, że jest już ok. Następnie jechałem do pracy i tak po 15 minutach jazdy i dojechaniu do świateł zgasł. Odpalił w miarę normalnie i po dojechani do kolejnych i zatrzymaniu się na luzie zauważyłem, że po chwili spadły mu obroty do 400 i zaraz gasł jakoś dokulałem się do pracy i po wjeździe na parking znowu zgasł. Po ośmiu godzinach próbowałem go odpalić ale nie chciał zaskoczyć odpalenie na zaciąg też nie pomogło. Po zholowaniu do warsztatu przejrzeli wszystko i stwierdzili, że nie ma iskry, więc podejrzewają,że coś z elektroniką. Proszę o pomoc lub namiary na dobrego elektronika w Bydgoszczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wlodi23

Problem ustalony okazało się, że jest przegnity kabel łączący bsm z kompem jak dobrze zrozumiałem elektronika dodatkowo zawalony silnik krokowy - nierówne obroty. Może komuś się to przyda.

• Lubię To! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta