Skocz do zawartości
Render

Ikona telefonu na radiu

Rekomendowane odpowiedzi

Render

Na wyświetlaczu swojego radia Blaupunkt zauważyłem pod światło ikone telefonu. Nigdy się nie świeciła, ani nie znalazłem żadnej opcji odpowiedzialnej za nią. Ktoś coś?

20180331_123640.jpg

20180331_123648.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Render

Up

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mim

Krąży legenda, że to od fabrycznego telefonu :P Ale jak to miało działać nie wiem. Możliwe, że był do tego przewidziany jakiś uchwyt na telefon jak niżej.

514pV1-ycCL._SY355_.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Render
Napisano (edytowane)

No ja grzebiąc w ustawieniach radia, wyświetlacza czy w okablowaniu nic nie znalazłem więc tak się właśnie zastanawiałem, bo obecnie jestem na etapie zrobienia coś z radiem i ogólnie systemem audio. 

A czy orientuje się ktoś czy jest możliwość podpięcia tak radia nieorginalnego, żeby obsługiwało wyświetlacz wmontowany w pugu? I czy jest możliwość sterowania nieorginalnego radia orginalnym drążkiem przy kierownicy?

Edytowane przez Render

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
siutek

jeśli chodzi o zewnętrzny wyświetlacz puga i radio innej firmy, który by to obsługiwał, to jest taka możliwość. Musisz szukać radia z wyjściem na wyświetlacz zewnętrzny - każda firma nazywa to po swojemu. Sam to przerabiałem i za taką opcję musiałbym dopłacać kilka stów, dlatego zrezygnowałem. 

Do manetki przy kierownicy są odpowiednie przejściówki, ale w większości przypadków trzeba ominąć magistralę i wpiąć się w manetkę tak trochę "bokiem", by manetka nie siedziała wpięta w fabryczne piny pod kierownicą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta