Jump to content
  • Similar Content

• Perła
      By Perła
      Witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalaniem peugeota 206 z 2001 roku wersja silnikowa to 2.0 Hdi 90km.
      Problem nastąpił z dnia na dzień a dokładnie wcześniej auto odpalało od razu lekko przekręciłem kluczyk i odpalał,teraz niestety troche mu to zajmuje muszę chwile przytrzymać kluczyk aby odpalił do tego lekko falujące obroty gdy auto stoi odpalone czuć lekkie wibracje co jakiś czas.
      Pierwsza myśl jako że zbliżała mi się wymiana oleju to wymieniłem wszystkie filtry i oczywiście olej ale niestety problem nie zniknoł,jeden dzień był taki że auto odpalało jak wcześniej bez problemu lecz następnego dnia problem wrócił. Auto użytkuję od 3 Lat i nigdy nie miałem takiego przypadku więc pytanie do was,miał ktoś z was taki problem albo ma jakieś pomysły jak to ugryźć?.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Raku_nwj
      By Raku_nwj
      Siemanko moto świry, tak jak w temacie mam problem z checkiem w 206 rc. Oddałem ostatnio auto do warsztatu żeby wymienili mi uszczelniacze i pierścienie na tlokach, bo miałem problem ze znikajacym olejem. Po odbiorze auta dostałem sugestie żeby przez 1000km obchodzić się delikatnie z gazem żeby wszystko się dotarło. 1000km minęło i teraz za każdym razem kiedy daje 3/4 gazu auto szarpie, zapala się check engine i na monitorze wyświetla się błąd ANTIPOLUTION FAULT. Po przejechaniu ok. 30km błąd znika lecz problem z gazem jest wciąż taki sam i ponownie zapala się kontrolka. Za pierwszym razem kiedy podłączyłem auto do komputera wyskoczyły mi błędy załączone w obrazku ponizej, które zostały skasowane, przy następnych sprawdzeniach błędów pojawiał się już tylko błąd kolektora. Czy ktoś zetknął się kiedyś z takim problemem? 

• klonM
      By klonM
      Witajcie, szukam jakiegoś dobrze zachowanego egzemplarza 206 RC  
      Posiadam już jedną 206 i uważam, że pora na upgrade. Jestem w okolic Warszawy, ale mogę pojechać po auto zdecydowanie daleko, jeżeli będzie tego warte.
      Czy ktoś na forum ma coś do zaoferowania?
    • bowman
      By bowman
      Witam, kilka miesięcy temu kupiłem 206tke w wersji cc sprowadzoną z Niemiec i mam pewien problem gdyż wydział komunikacji wydał mi dowód rejestracyjnym w którym po prostu jest napisane 206 (bez cc) natomiast w ubezpieczeniu jest zaznaczone że chodzi tutaj o 206 wersje cc. Moje pytanie brzmi czy to normalne że w dowodzie rejestracyjnym nie ma dopisku "cc" ani żadnej informacji że jest to kabriolet? czy w razie jakiejkolwiek kolizji nie będzie problemów z wypłatą ubezpieczenia? z góry dziękuje za odpowiedź  
    • Emcioo15
      By Emcioo15
      Witam, posiadam 206 z 1.1 pod maską i chce na wiosnę kupić ładne alusy. Jaki mam zabrać najbardziej optymalny rozmiar, by go nie zamulić do reszty? obecne 14 stalowe są po prostu za małe, a że 1.1 nie opłaca się modyfikować to chce żeby chociaż wyglądał  
Sign in to follow this  
8IN

Szukam 206 RC RNI 13XR

Recommended Posts

8IN

Szukam nowego właściciela samochodu o podanych wyżej numerach rejestracyjnych, chciałbym odkupić samochód i jestem w stanie dobrze zapłacić.

Nowego właściciela proszę o PW

Longbow

Może zapytaj RCMan komu sprzedał ?

Bebel

W samochodzie jest ukryta walizka z pieniędzmi : D

• Haha 1

Lord_Karawan

Tylko i wyłącznie ten egzemplarz cię interesuje? Myślę o sprzedaży swojego, uważam, że warty uwagi. Jakby co PW.

8IN

tylko i wylaczenie ten, sorry

8IN

oo dzieki za info, i widze idzie na rajdówke :D

fajnie przynajmniej nie bd nim jeździł ktoś kto nie szanuje auta, mojej ciezkiej pracy i żydzi na paliwo :D

Edited by 8IN

RCMan

Po tobie już takich właścicieli nie będzie :)

toivias
Dnia 15.05.2018 o 00:19, 8IN napisał:

oo dzieki za info, i widze idzie na rajdówke :D

fajnie przynajmniej nie bd nim jeździł ktoś kto nie szanuje auta, mojej ciezkiej pracy i żydzi na paliwo :D

szukasz rajdówki?