Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• MINICorn
      Przez MINICorn
      Hej,

Mam takie pytanie czy ktoś z Was montował może butlę lpg pod bagażnikiem?
      Wiem, że jest taka możliwość, ale bardzo zastanawia mnie czy akurat w 206 CC jest jak zamocować ją pod bagażnikiem- bo miejsce jest.

• bowman
      Przez bowman
      Witam, kilka miesięcy temu kupiłem 206tke w wersji cc sprowadzoną z Niemiec i mam pewien problem gdyż wydział komunikacji wydał mi dowód rejestracyjnym w którym po prostu jest napisane 206 (bez cc) natomiast w ubezpieczeniu jest zaznaczone że chodzi tutaj o 206 wersje cc. Moje pytanie brzmi czy to normalne że w dowodzie rejestracyjnym nie ma dopisku "cc" ani żadnej informacji że jest to kabriolet? czy w razie jakiejkolwiek kolizji nie będzie problemów z wypłatą ubezpieczenia? z góry dziękuje za odpowiedź  
    • Emcioo15
      Przez Emcioo15
      Witam, posiadam 206 z 1.1 pod maską i chce na wiosnę kupić ładne alusy. Jaki mam zabrać najbardziej optymalny rozmiar, by go nie zamulić do reszty? obecne 14 stalowe są po prostu za małe, a że 1.1 nie opłaca się modyfikować to chce żeby chociaż wyglądał  

Rekomendowane odpowiedzi

lyli91

Witam, proszę o pomoc lub chociaż jakieś podpowiedzi ;)

Niedawno w cc-ku zdiagnozowano problem z prawą półosią - szarpanie silnikiem i odgłos bicia przy kręceniu prawym kołem, a co za tym idzie podczas jazdy. Diagnoza: pęknięta sprężyna i rozsypane łożysko. Niestety po wymianie problem nie tylko nie ustał, ale pojawił się nowy, a mianowicie ani nowa, ani stara półoś nie wchodzą całkowicie w skrzynię (brakuje ok 4 mm). Przed wymianą stara półoś była osadzona w skrzyni idealnie.

Ktoś wie jaka może być przyczyna?

CC: 1.6 16V 109KM 03 r.

Zakupiona półoś pochodzi ze zwykłej 206 z takim samym silnikiem. Wymiarowo jest identyczna jak ta wymieniana. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta