Jump to content
Sign in to follow this  
Srk

Angielska skrzynia problem

Recommended Posts

Srk

Witam, jestem po przekładce 206cc tyle, że mam problem ze sprzęgłem, angielskie sprzegło było hydrauliczne i zostało przerobione na linke bo w 206cc nie ma miejsca na pompe sprzegła, i byłoby wszystko fajnie tylko skrzynia z tego co porównywałem z innymi skrzyniami na szrocie to jest inny odlew i nie ma uchwytu na linkę... I teraz pytanie co powinienem zrobić, można dokupić jakiś uchwyt na linkę z innych wersji silnikowych czy będę musiał zmieniać skrzynie biegów?? Mój to silnik 1.6 może ktoś się orientuje czy znajdę uchwyt? w skrzyni są nagwintowane 2 otwory tak to wygląda jakby można było zamontować uchwyt, z góry dzięki za pomoc.

Longbow

Daj zdjecie lapy....masz tam wogole oczko na linke ?

Srk

Nie chodzi o łapę tylko o uchwyt na linkę przy skrzyni.

Longbow

Wrzuc fotę jak to wyglada wszystko...moze cos sie dobierze

Srk

Zaznaczone kółkiem takiego uchwytu mi brakuje... A na drugim zdjęciu jest tak jak u mnie skrzynia na wysprzeglik hydrauliczny... Wystepowalo w ogole w 206cc w wersji europejskiej sprzeglo hydrauliczne czy tylko linka? Bo z tego co mi sie obilo o uszy to 1.4 hdi ponoć ma hydraulike ale w ogole takich pedałów i pompy sprzegla nie moge znaleźć... Nie widzi mi sie teraz szukac k zmieniać skrzynii bo w ogole nie bylo tego w planach.

_20180703_160428.JPG

bf753444.jpg

Longbow

1.6 Diesel czy benzyne masz ?

Srk

Benzyna