Jump to content
  • Similar Content

• kargul
      By kargul
      Witam, nie mogę w necie znaleźć schematu co do czego jaki bezpiecznik do peugeot 206 1999r benzyna/lpg 1.4/75 3 drzwiowy hatchback.
      Jeśli by ktoś miał proszę wysłać lub jak ktoś się zna to opisać jaki bezpiecznik do czego służy.
      Chodzi mi najbardziej o ABS nie zapala się kontrolka ABS podczas uruchamiania silnika. Według mechaników kable są podpięte. A ja podczas ostrego hamowania na śliskim i żwirku nie wyczuwam drżenia pedała.
      Może to kwestia bezpiecznika w załączniku jest obrazek jak to wygląda u mnie pod maską.
      Dzięki

• Perła
      By Perła
      Witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalaniem peugeota 206 z 2001 roku wersja silnikowa to 2.0 Hdi 90km.
      Problem nastąpił z dnia na dzień a dokładnie wcześniej auto odpalało od razu lekko przekręciłem kluczyk i odpalał,teraz niestety troche mu to zajmuje muszę chwile przytrzymać kluczyk aby odpalił do tego lekko falujące obroty gdy auto stoi odpalone czuć lekkie wibracje co jakiś czas.
      Pierwsza myśl jako że zbliżała mi się wymiana oleju to wymieniłem wszystkie filtry i oczywiście olej ale niestety problem nie zniknoł,jeden dzień był taki że auto odpalało jak wcześniej bez problemu lecz następnego dnia problem wrócił. Auto użytkuję od 3 Lat i nigdy nie miałem takiego przypadku więc pytanie do was,miał ktoś z was taki problem albo ma jakieś pomysły jak to ugryźć?.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • bowman
      By bowman
      Witam, kilka miesięcy temu kupiłem 206tke w wersji cc sprowadzoną z Niemiec i mam pewien problem gdyż wydział komunikacji wydał mi dowód rejestracyjnym w którym po prostu jest napisane 206 (bez cc) natomiast w ubezpieczeniu jest zaznaczone że chodzi tutaj o 206 wersje cc. Moje pytanie brzmi czy to normalne że w dowodzie rejestracyjnym nie ma dopisku "cc" ani żadnej informacji że jest to kabriolet? czy w razie jakiejkolwiek kolizji nie będzie problemów z wypłatą ubezpieczenia? z góry dziękuje za odpowiedź  
    • Emcioo15
      By Emcioo15
      Witam, posiadam 206 z 1.1 pod maską i chce na wiosnę kupić ładne alusy. Jaki mam zabrać najbardziej optymalny rozmiar, by go nie zamulić do reszty? obecne 14 stalowe są po prostu za małe, a że 1.1 nie opłaca się modyfikować to chce żeby chociaż wyglądał  
Sign in to follow this  
Xion

Peugeot 206 1.4 HDI

Recommended Posts

Xion

Mam problem od miesiąca z samochodem, chciałem sam go zrobić, jednak jak na razie bez skutecznie.

Co i jak? Mianowicie, samochód wygląda jakby nie miał podawanego paliwa, gaśnie chwile po uruchomieniu (o ile podciągnę gruszą paliwo, tak to nie odpala). 

Sprawdziłem wężyki, wszystkie całe, paliwo po odpaleniu leci bardzo wolno praktycznie nic, porównując jak robię gruszką.

Pojawia się kontrolka auto-diagnostyki silnika, paliwo jest, kręci normalnie. 

Nie wiem czy jest pompka w peugeot 206 ponieważ koło baku jej nie ma. 

Sam nie wiem co już mam robić, pomocy

wrobeleczek

W 1.4HDi nie ma pompy. Jest w zbiorniku tylko czujnik poziomu paliwa.

Do sprawdzenia układ za pompką ręczną. No i co mówi PP2000 na tę kontrolkę diagnostyki silnika...