Skocz do zawartości
Tabcioo

W poszukiwaniu kostki

Rekomendowane odpowiedzi

Tabcioo

Witam wszystkich bardzo serdecznie mam problem i proszę o pomoc albo odesłanie mnie do tematu który już został rozwiązany. A mianowicie posiadam 206 z 2004r. i podczas jazdy zauważyłem że z tyłu nie słuchać muzyki stwierdziłem że pewnie się głośniki spaliły olałem sprawę ze względu na brak czasu. Któregoś wolnego popołudnia stwierdziłem że rozbiorę jeden boczek i zobaczę co z tymi głośnikami okazało sie że wcale ich tam niema.. Mam w planach kupić głośniki ale nie mam pojęcia gdzie jest takowa kostka i czy w ogóle jest. I tutaj pada moje pytanie czy jest szansa że fabrycznie nie ma tej kostki i muszę sam pociągnąć przewody i je połączyć czy jednak jest schowana w progu na przykład. Dziękuje z góry za jakąkolwiek pomoc doraźną w tym temacie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
m13bb

Cześć, rozkręć najlepiej kostkę na łączeniu drzwi z nadwoziem i sprawdź ile masz kabli z jednej i drugiej strony kostki. Możliwe, że brakujące kable masz tylko w samej wiązce drzwi :) Jeśli nie, to czeka Cię ciągnięcie tych kabli od strony radia, a to już gra nie warta świeczki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stackburn

Cześć, rozkręć najlepiej kostkę na łączeniu drzwi z nadwoziem i sprawdź ile masz kabli z jednej i drugiej strony kostki. Możliwe, że brakujące kable masz tylko w samej wiązce drzwi :) Jeśli nie, to czeka Cię ciągnięcie tych kabli od strony radia, a to już gra nie warta świeczki.

Pod warunkiem , że ma 5D ;) - z opisu bardziej bym wnioskował , że 3door ......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta