Skocz do zawartości
returns

peugeot 206 1auto

Rekomendowane odpowiedzi

returns

Witam.Nadszedł ten czas by kupić swoje pierwsze autko.Więc i budżet nie za duży (5-6k).Niestety kompletnie nie wiem co sprawdzić w takim samochodzie.Wyszukałem coś takiego i przy okazji chciałem się zapytać co przede wszystkim sprawdzić.Oczywiście to ,że tylna belka będzie do wymiany to wiem ;)

p.s osoba o wzroście prawie 2m zmieści się to tego i nie zmiażdży osoby z tyłu ?

https://www.olx.pl/oferta/peugeot-206-2-lata-w-kraju-klimatronik-lift-1-4-zadbany-CID5-IDvhTgH.html#72dcd905d2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1

Oglądam to auto z ogłoszenia które wrzuciłeś i zastanawia mnie jedno, jest to polift ale dlaczego ma z tyłu lampy przedliftowe i z przodu nie ma plastra miodu? Ktoś mi wytłumaczy ten fenomen? :D Do sprawdzenia przed kupnem to na pewno spód, najlepiej na podnośniku lub na kanale. Belka nie zawsze jest do wymiany, więc nie ma co się martwić zawczasu. 

• Lubię To! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1
2 godziny temu, returns napisał:

Znalazłem coś takiego.Jutro zadzwonię może aktualne,to pojeździ się rok i zmieni na coś innego.

https://www.olx.pl/oferta/peugeot-206-maly-przebieg-130-tys-km-rok-prod-1999-CID5-IDvasjN.html#50dceb1fe4

Ten jest bardzo biedny z wyposażenia, nie ma nawet centralki no i ten silnik 1.1 :/ Nie wiem czy warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stackburn

Jeśli do nauki i na rok to czemu nie. Nie ma nic , więc nic się nie może uwalić ;)

Silnik faktycznie niezniszczalny i zbudowany prościej niż młotek. Cena też dość niska więc oblookać go można - kupić niekoniecznie (w większości ogłoszeń są luki w pamięci właściciela o których zapomniał dopisać ;) ).

Oczywiście na bank będzie potrzebował jakiegoś wkładu ale części tanie , budowa jak pisałem nieskomplikowana i większość można zrobić samemu z zasłoniętymi oczami ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzegorz1981
18 godzin temu, returns napisał:

Znalazłem coś takiego.Jutro zadzwonię może aktualne,to pojeździ się rok i zmieni na coś innego.

https://www.olx.pl/oferta/peugeot-206-maly-przebieg-130-tys-km-rok-prod-1999-CID5-IDvasjN.html#50dceb1fe4

Co to za dziwadło wystające od strony pasażera na piątym zdjęciu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stackburn

Blokada skrzyni biegów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
returns

Dzięki za rady. Niestety nic z tego nie wyszło. Nie czuję się komfortowo za kierownicą. Zostaję mi szukać jakiegoś sedana. Co graniczy się z cudem w granicy 6k,bynajmniej w mojej miejscowości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stackburn

Szukaj 307 , golfa 4 , leona mk1/toledo II , skoda , fiat jest tego od diabła i ciut ciut ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
yeti

zobacz za 406, w tej cenie dostaniesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta