Skocz do zawartości
wiktron

206 GT, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

wiktron

Znalazłem przyzwoicie wyglądającą 206 w wersji GT. Moim niedoświadczonym okiem nie wygląda jak jakiś składak z pięciu lecz mogę się mylić. Warto zainteresować się tym egzemplarzem?

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-206-wersja-gt2-0-benzyna137kmwrclimitowana-wersja-ID6AyuEQ.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DAWID MILER

Wygląda całkiem całkiem niewiadomo jak jest w rzeczywistości najlepiej oglądać na żywo. 

• Lubię To! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damianos1

Na pewno trzeba jak to w każdym aucie sprawdzić podwozie, jak będzie bez rdzy to bardzo dobrze, według mnie to jest najważniejsze kryterium. Klocki, amortyzatory, wachacze można wymienić, blachy już nie naprawisz. Jak to mówią, rudego z imprezy nie wygonisz :D 

Na zdjęciach wygląda dość spoko, handlarz Plaka nie oszczędzał nawalił ile się da aż do przesady. Lekka korozja na progach też jest widoczna. (w opisie: zero rdzy xD) Według handlarza auto jest bezwypadkowe to śmiało możesz się wspomóc czujnikiem grubości lakieru przy oględzinach. 

• Lubię To! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wiktron
5 godzin temu, Damianos1 napisał:

Na pewno trzeba jak to w każdym aucie sprawdzić podwozie, jak będzie bez rdzy to bardzo dobrze, według mnie to jest najważniejsze kryterium. Klocki, amortyzatory, wachacze można wymienić, blachy już nie naprawisz. Jak to mówią, rudego z imprezy nie wygonisz :D 

Na zdjęciach wygląda dość spoko, handlarz Plaka nie oszczędzał nawalił ile się da aż do przesady. Lekka korozja na progach też jest widoczna. (w opisie: zero rdzy xD) Według handlarza auto jest bezwypadkowe to śmiało możesz się wspomóc czujnikiem grubości lakieru przy oględzinach. 

Dzięki wielkie za odpowiedź i rady. Jak pojadę oglądać to na pewno wezmę ze sobą miernik grubości lakieru i sprawdzę o co chodzi z tą rdzą.  Tak jak mówisz najważniejsze by nie było rudej na podwoziu, silnik to już pewnie mniejszy problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edytowany

I jak byles obejrzec?. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mzloty

Panowie, ktoś oglądał to auto? Też się nim zainteresowałem, ale mam 400km drogi.... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta