Jump to content
Sign in to follow this  
ukasz014

Pytanie o 206-tkę przed zakupem

Recommended Posts

ukasz014

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na forum więc na wstepie chcę się serdecznie przywitać.

Mam pytanie odnosnie egzemplarza z ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-206-1-6-benzyna-110ps-panorama-jbl-alu-100-oryginal-ID6AYcVT.html#afa10f0407

Przedewszystkim czy mam ktoś wiedzę na temat tego oklejania? to jakaś wersja specjalna czy fantazja poprzedniego własciciela ?  MOże jeszcze jakieś uwagi odnosnie tego egzemplarza ??

Każda sugestia pomoże :P

Pozdrawiam

grzegorz1981

Wersji z takim oklejeniem nie było, to fantazja poprzedniego właściciela. Pewnie da się łatwo odkleić. Co do tego konkretnego egzemplarza wydaje się zadbany, blacha też wygląda ok, ale niech się wypowiedzą eksperci z forum.

Damianos1

Dwie rzeczy mi w nim nie pasują; tłumik wygląda jakoś dziwnie i komora silnika jest strasznie zapuszczona. Ciekawe jak tam wygląda od spodu, bo wyposażenie fajne i wygląda na dość zadbanego :) 

edytowany

No rallye to nie jest ale na białym da się to usunąć powiedzmy, bez większych urazów. ;)

ukasz014

Hej

Jestem już po oględzinach.

No cóż... jak to z autem od handlarza/komisu - na zdjęciach ładny a w rzeczywistości...

Grubość lakieru w większości w normie, w niektórych miejscach do 170 mikronów. Całe auto przepolerowane i nabłyszczone tak, że trudno jest złapać za klamkę.

Partacko wymieniony lewy przedni błotnik (odstaje), do tego posiada jeszcze uszkodzenie na krawędzi, tak samo jak i lewe drzwi. Nie działa klimatyzacja, układ wydechowy bardzo mocno skorodowany, brak przednich klocków hamulcowych, tarcze z bardzo dużym rantem. Przednie opony średnie, tylne w stanie agonalnym.

Na plus ładne wnętrze.

Jakby ktoś był zainteresowany to raczej odradzam.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.