Skocz do zawartości
Łukasz206RC

206 rc cykanie i utrata mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz206RC

Peugeot 206 rc 201tys km gaz sekwencja od 2 lat Mam problem z nowokupionym autkiem, mianowicie słyszę cykanie  w okolicach rozrządu cyka na gazie jak i na benzynie  (wraz ze wzrostem obrotów cykanie przyspiesza) oraz spadek mocy (nie wciska tak w fotel jak poprzedni rc) Dostałem tylko info ze do rozrządu właściciel nie zaglądal przez swoją kadencję a miał go 2 lata i w tym czasie zamontować gaz i zrobil jakieś 30tys km  w aucie wymieniłem świece cewke na uzywke (tamta chodziła czasem na 3 czasem na 4 Gary) został zalany mobile super 2000 10w40 filtr i olej też nowy. Świeci się check (podobnie po zamontowaniu gazu i zle jest zaadaptowana sonda przez to check się świeci sprawdzany był pod kompem wyskoczył błąd sondy ) kat wywalony i wspawana rura tej samej średnicy co reszta wydechu. I tu moje pytania do was mianowicie co dalej? Wymienić pierw rozrząd na nowy? Może ktoś go źle ustawił? Olej był stary i zapchaly się kanaliki? Nie mam pomysłu na niego. Może ktoś miał taki objaw i jest mi w stanie coś podpowiedzieć z góry dziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta