Jump to content
  • Similar Content

• poziomka81
      By poziomka81
      Witam, nie mogę otworzyć lewych tylnych drzwi od środka. Po rozebraniu tapicerki jest jak na załączonym filmie.😒
      received_436844820507924.mp4
    • papkie
      By papkie
      Cześć!
      Dzisiaj dopadł mnie problem prawdopodobnie z zamkiem bagażnika.
      W skrócie było to tak: Zamknąłem bagażnik, potem centralnym samochód (nie odbił, także uznał że wszystkie drzwi zamknięte). Po paru godzinach, zszedłem do samochodu, otworzyłem bagażnik i tutaj się zdziwiłem - klamka normalnie lekko poszła, jakby bagażnik był nie zamknięty, ale przymknąłem na to oko. Po zamknięciu bagażnika już go otworzyć nie mogę, klamka się rusza ale pod koniec czuć opór. Od środka zdjąłem plastik z bagażnika, próbowałem się dostać, centralny jest ok. Do samego zamka niestety nie wiem jak się dostać.
      Jak mogę sie dostać do bagażnika? Zostaje tylko mechanik czy jestem w stanie sam coś zdziałać bez specjalnych narzędzi?

• rbrck
      By rbrck
      Mam takie troszkę szczegółowe pytanie.
      Otóż interesują mnie dwie rzeczy: jak rozłożyc kluczyk(taki zwykły, bez centralnego).
      A drugie pytanie to takie, czy immobiliser to jest w postaci jakiegos chipa dolaczonego do kluczyka, czy to jest jakos w nim zaprogramowane(znaczy sie w grocie)?

Ogolnie wlasnie pytania moje sie wiaza z tym, ze chce zalozyc centralny i spodobaly mi sie te kluczyki typu 'scyzoryk' i wlasnie chcialbym wiedziec, czy zaraz problemu z tym nie bede mial:)
      Konkretnie kupilbym to: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=425846972

z gory dziekuje za odpowiedzi i porady:)
    • kubao
      By kubao
      mam problem padł mi zamek centralny (narazie nie wiem co dokładnie ale drzwi muszę ręcznie otwierać) i przy okazji zepsuł się bagażnik tzn nie mogę przekręcić kluczyka ani w jedną ani w drugą stronę
      Może jest jakiś sposób na otwarcie go ręcznie

ps. dachu nie otworzę bo nie mam zaciągniętej rolety w bagażniku
Roxar

Zamki do drzwi i bagażnika

Recommended Posts

Roxar

Witam,

ostatnio mój pug ześwirował i padło mi centralne otwieranie drzwi na pilota ( niefabryczny) i nie miałem jak zamknąć drzwi do auta, ponieważ zamki na kluczyk nieużywane "umarły" nie przekręcę kluczyka, a od strony pasażera miałem próbę "wejśćia" przez osoby trzecie (nie, nie chodzi o teściową).

Pytanie moje brzmi:

jeśli kupię nowe zamki to mój ori kluczyk będzie do nich pasował i wszystko jest związane z immobiliser? Czy też muszę kupić w jednym zestawie stacyjkę, zamki do drzwi i do bagażnika, aby mieć jeden kluczyk do wszystkiego? Nie chcę nosić kluczyka do stacyjki i drugiego do otwierania drzwi.

Z góry dziękuję za fachową odpowiedź. 

p.s.

jeśli gdzieś w jakimś temacie była ta sprawa poruszana, a ja się powtarzam proszę wrzucić link i sobie poczytam

Pozdrawiam