Jump to content
wiktorek892

pomocy 206cc

Recommended Posts

wiktorek892

witam mam pytanie czy jak będę odłączał i podłączał poduszkę w fotelu pasażera to ona nie wystrzeli? 

Nie mogę odłączać akumulatora ponieważ mam orginalne radio i nie posiadam kodu

jeszcze jedno pytanie gdyż właśnie w fotelu pasażera nie trzymają zapadki od przesuwania fotela , od strony drzwi wogóle nie łapie a od strony skrzyni tak tylko trzeba odginać cały czas tą rączkę od przesuwania fotela do dołu i wtedy chwile trzyma. jest na to jakiś sposób ? jeżeli jest to jaki.jeżeli jest to do nienaprawienia to kto może ma te cale szyny od fotela na sprzedanie  :)

bardzo proszę o pomoc bo to jest bardzo denerwujące nawet nikt  z tyłu usiąść nie może

Pawcio89

Ja kiedys podpinalem poduszke z wlaczonym aku i nic sie nie wydazylo. Nie wiem czy one nie dzialaja dopiero po przekreceniu stacyjki, w sensie caly uklad airbag. Wiec chyba na wylaczonym zaplonie nie powinno sie nic stac. A jesli chodzi o fotel to napewno wyciagnac, wyczyscic prowadnice, naoliwic i tam na tych zapadkach powinny byc sprezyny ktore zatrzaskuja zapadke. Zobacz czy w ogole sa, a moze byc poprostu to wszystko tak zatarte od brudu i kurzu ze juz nie dziala i trzeba poprostu wyczyscic. 

Edited by Pawcio89

wiktorek892

dzieki za odpowiedz sprawdze to w piatek bo dopiero bede na chacie 

orkow

Po pierwsze jakie masz radio? Nie wszystkie chcą kodu. Z tego co pamiętam to tylko w wersji RG jest radio z kodem. 

Po drugie, w aucie rowniez występuje elektrostatyka także nawet mały ładunek z kabli może spowodować wybuch poduszki. Chcąc bawić się wtyczkami od AB ODLACZ AKUMULATOR dla swojego własnego bezpieczeństwa :) Co do fotela, kolega wyżej już odpowiedział. 

wiktorek892
9 godzin temu, orkow napisał:

Po pierwsze jakie masz radio? Nie wszystkie chcą kodu. Z tego co pamiętam to tylko w wersji RG jest radio z kodem. 

Po drugie, w aucie rowniez występuje elektrostatyka także nawet mały ładunek z kabli może spowodować wybuch poduszki. Chcąc bawić się wtyczkami od AB ODLACZ AKUMULATOR dla swojego własnego bezpieczeństwa :) Co do fotela, kolega wyżej już odpowiedział. 

A po czym poznac ze to jest lub nie jest RG . 

Wiec mozna odpiac ta poduszke czy nie

orkow

Można odlaczyc poduszke ale z ODLACZONYM akumulatorem. 

Wrzuc zdjęcie radia tutaj to Ci powiem czy potrzebuje kodu czy nie. 

DAWID MILER

Moim zdaniem jesli odłączysz nawet z podpietym Aku nie ruszajac kluczyka to nie powinno sie nic stać.

Pawcio89

Wg mnie, tak jak juz pisalem, jesli kluczyka nie ma w stacyjce to sie nic nie stanie. Jakbys samochod zostawil na poboczu i ktos by ci w niego wjechal to poduchy chyba tez nie wystrzela bo w obwodzie nie ma zadnego zasilania. Dopiero po przekreceniu kluczyka w stacyjce takie cos moze sie stac bo napiecie podawane na airbag idzie po stacyjce. 

Longbow

Panowie lepiej dmuchać na zimne...to raptem 5 minut