Jump to content
LAFALA74

Słaba reakcja na pedał gazu 1,4 75km

Recommended Posts

LAFALA74

Mam od wczoraj taki problem. Na luzie silnik normalnie wchodzi na obroty pracuje i płynnie . Podczas jazdy bardzo wolno się rozkręca i słabo przyspiesza nawet na niższych biegach(uczucie tak jakby był lekko zaciągnięty ręczny). Najgorzej jest przy jeździe pod nawet małe wzniesienie, gdyż nawet po redukcji nie wchodzi na obroty i nie przyspiesza, a nawet zwalnia. Czy macie jakieś sugestie co może to może być?

Share this post


Link to post
Share on other sites
orkow

Masz KFW silnik I przepustnice mechaniczna na lince. Otwórz maske I zobacz czy klips który jestodpowiedzialny za naprezenie tej linki nie spadł. Jeśli go nie ma, przepustnica nie otwiera się do końca I będzie powodowala opisany przez Ciebie problem. Jeśli jest, sprawdź naprezenie.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
LAFALA74

W dziennym świetle wszystko się wyjaśniło. Klips był na swoim miejscu, ale linka nie była napięta tak jak potrzeba ponieważ się wyciągnęła. Niestety czeka mnie wymiana linki gdyż spinkę mogłem przełożyć tylko o 2 ząbki i to już koniec regulacji. Samochód trochę odżył. Szału nie ma, ale znowu przyspiesza na tyle że jakoś da się jeździć. Dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×