Jump to content
Sign in to follow this  
piowil3

Lokalizacja sondy lambda - >2000

Recommended Posts

piowil3

Wiesz, wcześniej zalałem 100zł/4.83 PB95 i jeszcze z tą starą zepsutą sondą z uwagi na to, że mi przymarzał ten zamek wlewu, ale częśc z tego przejechalem na nowej sondzie, na oko już mniej pali, robię srednio od zimnego silnika 7-10 km w mieście, mam ponizej rezerwy przed czerwonym polem jeszcze z 0,5 cm i 170km zrobione, z czego 90 na nowej sondzie, widać, że lepiej pracuje i wolniej spada paliwo, porownam jutro jak zatankuję za 50 zł i sprawdzę ile wyjezdze... a ty jezdzisz po miescie czy trasa?

Klaudek

Ostatnio trasa, teraz częściej będą krótkie odcinki. Zobaczymy. Tydzień dopiero mam peugeota, jeszcze nie jest sprawdzony do końca :D Najpierw chce się pozbyć błędów i założyć licznik od benzyny bo mi ktoś od diesla wsadził i nie działa obrotomierz...

piowil3

Zdarza się ja mam po 88 latku jeszcze zyje ostatnio go spotkałem na miescie, on sam jest ojcem policjanta :/ chociaz pewne ze nie kradziony. Mialem pare takich pierdolek typu druga sonda zamiast naprawic to wykręcił zarowke od checka, lampa zamiast jak nie dało się mu rękami to wyłamał zatrzaski i naprawiałem, zamiast płynu do spryskiwaczy ocet z czymś , no było tego ale nie narzekam na niego, teraz mi zepsuł sie zamek tylnych drzwi , bez znaczenia jak zamkne czy pilot czy kluczyk to sie nie otworzy.. ale juz jak ręką podniose skobel to sie zamknie nie mam pojecia co to, raczej bez demontażu boczka się nie obejdzie...

Klaudek
Dnia 20.01.2019 o 19:05, piowil3 napisał:

Zdarza się ja mam po 88 latku jeszcze zyje ostatnio go spotkałem na miescie, on sam jest ojcem policjanta :/ chociaz pewne ze nie kradziony.

Nie mów hop :D Widziałem że masz jakąś tabliczkę w komorze silnika z nabijanymi numerami.

piowil3

mam. gdyż pierwszy właściciel niemiec płakał jak sprzedawał

Klaudek

Haha >:D

arthur77
Dnia 5.01.2019 o 22:25, piowil3 napisał:

arthur77

pokaż silnik może jest tam

silniki mamy takie same (niebieskie gniazdo na sonde tez) . ale w filmiku widze ze uklad wydechowy  z katalizatorem u mnie jest inny. 

chyba mam cos pozmieniane. 

2018-12-31 14.25.42.jpg