Jump to content
  • Similar Content

• jakubszynkiewicz216
      By jakubszynkiewicz216
      Witam wszystkich właścicieli pugow.
      Sytuacja wygląda następująco:
      Podczas demontażu kierownicy i wymiany elementów kierunkowskazu znajdującymi się za panelem napotkałem problem z bodajże taśmą airbagu załączoną na zdjęciach.
      Po pierwsze nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób to zwinąć tak żeby nie uszkodzić a po drugie otoczka łącząca ze sprężyną wypycha wszystko na zewnątrz przez co nie mogę zamknąć klapki tej taśmy.
      Miał ktoś z tym styczność i może mi wytłumaczyć jak to zrobić?

• Junk65
      By Junk65
      Witam....
      Całe lata tu mnie nie było...
      Mam pytanko do expertów bo trochę wypadłem z obiegu.
      Kierownice w  P207 polift i przedlift jakoś się różnią?
      Mam taką i nie potrafię odpowiedzieć...

• buzias
      By buzias
      Witam. Zakupiłem aluminiowe pedały do mojej 206. Niestety, pedał gazu jest zupełnie inny. Czy ktoś wie gdzie mogę dokupić taki aluminiowy pedał lub jak go przerobić ?

• hubcio_98
      By hubcio_98
      Witam,
      Dziś mam do was nietypową prośbę. Moja 206 bierze udział w konkursie na Facebooku. Osoba z największą ilością like wygrywa! Mógłbym prosić o oddanie swojego głosu? Był bym niezmiernie wdzięczny. Głosować można do 11.03.2018, później temat usunę. Pozdrawiam

• slowiu06
      By slowiu06
      Witam, potrzebuje drobnej rady. Ponieważ tłumik w moim aucie po ostatnich wojażach nadaje się jedynie do wymiany to jedna rzecz mnie zastanawia. W moim modelu akurat są dwa tłumiki (środkowy i końcowy), pytaniem jest co by się stało gdybym nie użył tego środkowego (sama rura) i czy ogólnie by to zdało egzamin. Mimo wszystko skłaniam się jednak przy standardowym rozwiązaniu jednak tu też jest jedno pytanie: czy zamontowanie tłumika końcowego od 1.6 (taki bardziej walcowaty) do 1.4 (polecane jest jajo) będzie miało jakiekolwiek znaczenie? Jestem w tym temacie laikiem, dlatego jeśli te pytania wydają wam się niedorzeczne to lepiej nie odpisujcie aniżeli mielibyście mnie zbesztać.
Sign in to follow this  
GrandJust

Kierownica

Recommended Posts

GrandJust

Witam,  zabieram sie za wymianę kierownicy w mojej 206, (wole kupic kierownice niz ja obszywac). Mam hb 5d z 2004, poczytałem troche na forum o różnych wersjach po lub przed liftowych z muxami czy bez, problem, że jestem mocno zielony w te sprawy dlatego teraz nie wiem czy ta kierownica: https://www.otomoto.pl/oferta/kierownica-peugeot-206-skora-ID6A8teA.html?fbclid=IwAR13G8-ZWZFClgslpi96vDRUfPlgMYIgXLQrGaPq2lAWzh9uI66nA_VHCoM#98aa2ae571  będzie okej i czy widać to odrazu czy trzeba pisać i pytać z jakiego rocznika jest ta kierownica, z góry dzięki za pomoc

marcin90

Będzie pasować.

• Thanks 1