Jump to content
Sign in to follow this  
Shizzer

Spryskiwacze

Recommended Posts

Shizzer

Witajcie, pisze tutaj ponieważ mam problem ze spryskiwaczami, a dokładnie z jednym otóż od jakiegoś czasu działa mi tylko jeden po stronie pasażera zaś po stronie kierowcy nie działa... główkowałem trochę nad tym ale szczerze nie mam zielonego pojęcia od czego to może być...

Tez wyczytałem ze niby może zamarznąć w przewodach lecz myśle ze to jest niemożliwe ze względu na to ze płyn jest ziomy a druga rzecz to temperatura jest dodatnia.

Moze macie jakies pomysły jaka może być przyczyna

kanngax

Yyy jak miałeś letni płyn no to przy minusie zzamraznie... zdejmij szmatę i zobacz co tam się dzieje. Jeżeli rurki/przewody git to wyciągnij spryskiwacz i spróbuj przedmuchać... Masz mgiełkę czy zwykły? Jak zwykły to jeszcze z zewnątrz możesz pogrzebać szpilką. Jak mgiełka to raczej do wymiany jeżeli przedmuchanie nic nie da a przewody są ok... 

Pawcio89

Spryskiwacze szyby, jak otworzysz maske to widac ze są połączone jednym wężykem i zasilane są jedną pompką. A dokladnie taka sama sytuacje mialem jakis miesiac temu. Najlepiej sciagnac wezyk, wyciagnac z maski sam spryskiwac i przetkac go jakim cieniutkim drucikiem lub sprobowac sprezonym powietrzem. Zatylkaja sie te dziurki przez ktore leci plyn. 

Shizzer

Jasne wiem, ze letni płyn może zamarznąć  lecz przed zima akurat specjalnie zużyłem go przed wlaniem zimowego ale to nuz mniejsza.

Jutro rano zrobię tak jak mówicie i może to pomoże, wiec rano się odezwę co i jak.