Jump to content
Sign in to follow this  
piowil3

Podłokietnik?

Recommended Posts

Pawcio89

Tego pierwszego nie widzialem jeszcze ale ten drugi owszem. Dla mnie osobiscie podlokietnik jest w miare dobry w trasie jak wrzucam 5 bieg i jade tak kupe kilometrow. Jesli chodzi o jazde w miescie to bardzo utrudnia zmiane biegow co robi sie na okrąglo i tylko przeszkadza. Mialem podlokietnik w poprzednim samochodzie i go w ogole nie uzywalem. Ale to moje osobiste odczucia ;)

piowil3

A można go jakby podnieść do góry?  Pokażesz go i mocowanie jak możesz? 

kanngax

Ten pierwszy ciekawe jak się montuje.

Drugi miałem i skrzypiał.

Teraz mam oryginał i jest miód :)

Pawcio89

piowil mialem go w poprzednim samochodzie jakim byl fiat stilo :P wiec niestety ale nie mam ci go jak pokazac. Teraz nie mam i jestem szczesliwy :P

piowil3
2 godziny temu, kanngax napisał:

Drugi miałem i skrzypiał.

Pokażesz jak wygląda? Wierciłeś coś przy montażu? Oraz czy można go było tak podnieść do góry jak podłokietniki na krzesłach w salach na wykłady?

Pawcio89

Z tego co mi wiadomo to trzeba wiercic. Montowany jest chyba w tym kubełku za hamulcem ręcznym i tam sie go przykręca. No i owszem podnosi sie. Dla tego pewnie kolega kanngax pisal ze zgrzypial 😛

kanngax

Na wkręty się montuje. Skrzypiał jak się o niego opierało czy w sumie co chwilę :P

Nie wiem jak się podnoszą krzesła na wykładach ale on stawał w pionie.

piowil3

nie utrudnia korzystania z recznego i zmiany biegow

kanngax

Mi nie przeszkadza :) nie wiem jakby tobie :D

ja jeszcze mam fotel odsunięty do tyłu prawie na maks :)

piowil3

Możecie mi doradzić? Nie chcę wywalić kasy w błoto odkąd mam puga chciałem podłokietnik ale były wazniejsze wydatki, teraz moge sobie pozwolic. Ten

https://allegro.pl/oferta/nowy-podlokietnik-dedykowany-peugeot-206-1998-2012-7058549639

mi się podoba bo jest jakby wyjmowany, w sensie ta dupka zostaje ale w razie czego można go wyjąć, pytanie czy to w miarę solidne jest? Bo oryginał cięzko dostać są podobne za 150 zł i spoko tylko problem w tym , że mi osobiscie nie pasuje kształt i budowa chyba że ori ale takich to już chyba nie ma w przyzwoitej cenie...

kanngax

No pisałem ci że skrzypi.... Jest chinolem... Co tu więcej doradzać. Kupuj jak się podoba i po kilku tygodniach zacznij sie wkurzać że cię irytuje :)