Jump to content
Sign in to follow this  
Junk65

Samochody używane - Peugeot 206 Mistral

Recommended Posts

Junk65
Artykuł na Onecie. Zapraszam do lektury... ;-)

KwAs

Do rzeczy, które powinny się zmienić w 207-ce, następcy małego lwa (na rynku w 2006 roku, debiut prawdopodobnie na jesieni we Frankfurcie), na pewno należy praca skrzyni biegów. Pierwsze wrażenie: dłubanie metalowym prętem w konstrukcji z klocków Lego – biegi wchodzą z oporami, czasami hacząc. Poza tym mankamentem wszystko pracuje jak należy.

ZGADZAM SIE Z CALA PEWNOSCIA!!! Skzynia SUX!!!

marecek

:oops: tylko skrzynię? :D a co z delikatnymi wahaczami, sypiącą się tylną belką, trzeszczącymi plastikami w całym samochodzie, wariującymi komputerami, samozapłon :] i wiele wiele innych :) Jak dla mnie to mogą tylko dopracować pracę jednostek HDI :) żeby chodziły jak turbo benzyniaki :P

btw. za skoro za 1007 chcą 65 tysi, to ciekawe ile kosztować będzie 207 :P

Sparkling Cocktail
:oops: tylko skrzynię? :D a co z delikatnymi wahaczami, sypiącą się tylną belką, trzeszczącymi plastikami w całym samochodzie, wariującymi komputerami, samozapłon :] i wiele wiele innych :) Jak dla mnie to mogą tylko dopracować pracę jednostek HDI :) żeby chodziły jak turbo benzyniaki :P

btw. za skoro za 1007 chcą 65 tysi, to ciekawe ile kosztować będzie 207 :P

:B :B :B :B

AniracK

ale 1007 to taka jakby speszyl werżyn... 107 bedzie tansze :) i 207 na pewno tez :)

dziacial
tylko skrzynię? Very Happy a co z delikatnymi wahaczami, sypiącą się tylną belką, trzeszczącymi plastikami w całym samochodzie, wariującymi komputerami, samozapłon Kwadratowy i wiele wiele innych Smile Jak dla mnie to mogą tylko dopracować pracę jednostek HDI Smile żeby chodziły jak turbo benzyniaki

brzmi jakbys mial uraz, prawda to? ;)

marecek

dziacial, szczerze to troche tak... kochałem za bezawaryjność mojego starego partnera. A nowy okazał się niewypałem, chociaż silniczek miał po prostu rewelacyjny :/ . Ale nie twierdzę, że nie można trafić udanego egzemplarza - ja po prostu miałem pecha i uczciwie mówię - przez bzdurne oszczędności i własną głupotę wpakowałem się w tarapaty ze skrzynią biegów (skąpy płaci 3 razy), bo tak to bym "tylko" na te hałasujące plastiki narzekał...

kelly

No tak to już by nie był pug. Poza tym kto lubi chodzace ideały?????? Ideały sa nudne.

Wiesz ze Ci co kochaja alfę nie wyobrazaja sobie jej nie psujacej się. Baba z charakterkiem i czasm grymaszaca :) Tak ma byc :P

Junk65

Jak jesteśmy przy Alfie to Wam opowiem jak kolega z salonu Alfy podpadł za niewyparzoną gebę na szkoleniu.

Prowadzący nawijał coś o tym, że kierowcy Alfy to taka specyficzna grupa,ble, ble, ble, i takie tam, jak motocykliści kiwkę sobie robią rączką to "alfiarze" mrygają sobie światłami jak sie mijają...

- a kumpel nie wytrzymał - "Już nie mrygają, spotkali się na serwisie..."

i wtopa na maxa, bo poszło na forum ogólnym... :lol:

AniracK

taaa, znana anegdotka ;) kraży jako kwał ;)

ale cos... generalizowac nigdy nie mozna... o pyziach tez kraza opinie ze sie sypia strasznie (a tak bardzo strasznie nie jest chyba - przynajmniej za siebie mowie :P) a ze egzemplarze sie trafiaja rozne... coz... merasie tez sie psuja... i to kosmicznie (nigdy bym nie przypuszczala dopoki nie poznalam kogos kto cos na ten temat wie ;) )

a Alfy i tak kocham.... stylistyka tych samochodow nie przebija po prostu NIC. Postawic kolo siebie np taka brere czy 147, 166 czy nawet starsza 145, ferrari F50, Astona DB9 (no i pyzia ;) ) i na prawde mialabym gruby problem zdecydowac co jest najladniejsze...

[ Dodano: 2005-05-10, 22:07 ]

no ale jak to powiedzialam w mojej "slawetnej wypowiedzi telewizyjnej" :D:P :P WYGLĄD GŁOWNIE - jak to kobieta... baba sie nie zna w koncu ( ;) ) a pierwsze co to musi wpasc w oko, dopiero potem mozna sie zastanawiac nad reszta (i nie oszukujmy sie... nie tylko baby tak maja - zawsze pierwsze rzuca sie w oczy to co z zewnatrz!) i ja nie moglabym jezdzic czyms co jest idealne, bezawaryjne, diabelnie mocne i szybkie (wyjatkowo drogie i ekskluzywne :P) ale BRZYDKIE.... dla mnie kazda rzecz uzytkowa (a do tego samochod sie w koncu wlicza, pomimo faktu ze jest CZYMS o wiele wiecej dla mnie znaczacym niz np lodowka) musi byc przynajmniej ESTETYCZNA...

i nei uwierze w to do konca ze tak maja TYLKO baby :P

marecek

AniracK, no Subaru Forrester 2.5Turbo ewidentnie nie dla Ciebie jest :]

AniracK

subaru ewidentnie nie jest dla mnie. Pomijajac dzwiek tego silnika, nie moge na to patrzec :/ poza tym forrester jest uz na maxa brzydkie :P impreza jeszcze mozna by sie pocieszyc ;)

Guest kozapda

Co więc robią ze swoimi rzeczami kobiety? Jedynym poważnym antidotum na ten mankament jest duży schowek na konsoli przed pasażerem przedniego fotela, notabene, „dzięki” brakującej poduszce powietrznej. Jeden dodatkowy otrzymujemy też zamiast radia.

Coż oni tu za bzdury o tej poduszce piszą. Czy Pug z poduszką ma mniejkszy schowek niż ten bez. Coś mi się zdaje, że nie.

KwAs

kozapda, myslalem rano ze mam przewidzenia :P A Ty wstawiles tu avatara animowanego :) Ehhh..

Guest kozapda
Ty wstawiles tu avatara animowanego

Nic w regulaminie nie ma,że nie wolno. Rozmiar i rozdzielczość się zgadza więc łaj not :?: ;-)

kelly

dziacial tez ma takiego :) tylko leniuch wolniej się rusa :)

AniracK

no bo przesz chyba wolno ;-)

ale z ta poduszka to nie kumam :| co ma piernik do wiatraka? :|:P

dziacial
dziacial tez ma takiego Smile tylko leniuch wolniej się rusa Smile

Bo moj nie jest animowany. Moj poprostu przy kazdym wyswietleniu losuje sobie ktory obrazek pokazac.

KwAs

kozapda, no spoko, ja nic nie mowie :P Nawet fajowo, tylko myslalem ze mi sie wzrok psuje :P

Pozdro!

kelly

hahaha ja też tak miałam na początku jak dziacial zrzucił swojego avatara. I za każdym razem miałam akcję typu "a dziacial to nie miał innego avatara????hmm" :lol: :lol:

Guest kozapda
a dziacial to nie miał innego avatara

No ja musze powiedzieć, że pomysła to wziąłem od dziacial, ale żeby nie było tak samo to zrobiłem animowanego.