Skocz do zawartości
Lukas35

Wyswietlacz srodkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Lukas35

Witam.mam pytanie ktory kabelek z kostki srodkowego wyswietlacza odciac by nie przygasal po wlaczeniu swiatel mijania gdzies czytalem ze jest taka opcja z gory dziekuje i pzdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kondzio962

sam zegarek czy cos jeszce pokazuje i z ktorego roku autko ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lukas35

98r godz, data, temperatura , info radia

20190202_111929.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kondzio962

Koledze Lukas35 juz pomogłem ale tak na przyszłosc to po rozebraniu kostki należy odciąc/wyciągnac kabelek ktory na zdjeciu oznaczony jest jako sciemniacz(tj.lewy górny rog)

wrzutnik.image..jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Macbu6

Czyli odcinasz przewód z 10 ping.

Kondzik mam do Ciebie prośbę ch6ba ze ktoś inny pomoże. Mam tego samego typu wyświetlacz i ostatnio mi padł. Zauwazylem że na płytce odpadła dioda zabezpieczającą albo dioda zenera. Nie wiem jaki ma symbol a i necie jest jedno zdjęcie płytki ale symbolieczytelny. Chodzi o taką małą kosteczkę przy białym gnieździe na wtyczkę z lewej strony niedaleko krawędzi płytki. Czy mógłbyś ewentualnie wyciągnąć plastik i sprawdzić mi ten symbol?

Postaram się jak najszybciej wrzucić fotkę i która kosteczkę mi chodzi.

Co do wyświetlacza to pokazuje rds jezeli masz karciana blaupunkta, temp zew jeżeli masz czujnik w prawym lusterku datę i godz. Widac tam jeszcze ikonę tel. Ale ja nie mam podleaczonego zestawu wiec nigdy mi się nie świeciła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marcin90
6 godzin temu, Macbu6 napisał:

Czyli odcinasz przewód z 10 ping.

Kondzik mam do Ciebie prośbę ch6ba ze ktoś inny pomoże. Mam tego samego typu wyświetlacz i ostatnio mi padł. Zauwazylem że na płytce odpadła dioda zabezpieczającą albo dioda zenera. Nie wiem jaki ma symbol a i necie jest jedno zdjęcie płytki ale symbolieczytelny. Chodzi o taką małą kosteczkę przy białym gnieździe na wtyczkę z lewej strony niedaleko krawędzi płytki. Czy mógłbyś ewentualnie wyciągnąć plastik i sprawdzić mi ten symbol?

Postaram się jak najszybciej wrzucić fotkę i która kosteczkę mi chodzi.

Co do wyświetlacza to pokazuje rds jezeli masz karciana blaupunkta, temp zew jeżeli masz czujnik w prawym lusterku datę i godz. Widac tam jeszcze ikonę tel. Ale ja nie mam podleaczonego zestawu wiec nigdy mi się nie świeciła.

Mam kilka płytek od tych wyświetlaczy i na każdej ten układzik ma inne oznaczenie, pasują jednak zamiennie, bo nie raz je wymieniałem. Z tych co mam to są: R4 21 N, 14 84, V6 09, SG 95, 14 85, V6 12, R4 37 M, SG 91. Jak chcesz to zaproponuj cenę na PW i wyślę Ci jedną płytkę.

• Lubię To! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta