Jump to content
Kamilekk93

Manetka Wycieraczek.

Recommended Posts

Kamilekk93

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie manetki wycieraczek przez przypadek została ona urwana wypadla z gniazda czy jest możliwośc wymiany tej samej manetki? Czy w gre wchodzi tylko wymiana calgo przełacznika zespolonego łącznie z manetką kierunkowskazów i pilota od radia? Podeślę zdjęcia jak to wygląda Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam Kamil.

DAWID MILER

Ale to jest raczej mux a Ty pokazałeś bemux.

Da się wymienić samą manetki ale trzeba zdemontować przełącznik i to rozebrać.

Pawcio89

A to sorka za pomylke. 

Kamilekk93

Witam dziękuje za odpowiedz rano podeśle zdjęcia samej manetki moze uda sie jakoś zalożyc czy poprostu coś się oberwało?Najbardziej zalezy mi zebym nie musiał całej konsoli kupować.

Pawcio89

Pewnie sie urwalo. Ale daj zdjecia jakies dokladne rano. 

P. S. Straszna ulewa musiala byc ze ci sie wajcha urwala 😛

• Haha 1

Kamilekk93

Nie ulewa kolego tylko wracałem z imprezy jako pasażer i mnie lekko zarzucilo... :)

Kamilekk93

Przelacznik wlozylem spowrotem jak jak był przesuwa się normalnie jednak nie popodginałem tych blaszek na nim tak jak powinny byc i wycieraczki caly czas chodzą pytanie jak go teraz wyjąc?:D

DAWID MILER

Najlepiej to zrobić tak jak pisałem no i najbezpieczniej żeby nie popsuć bardziej.

Kamilekk93

juz mi sie udało wyjąc spowrotem balszki naprostowałem jednak nic z tego samochód nie reaguje na nic wycieraczki chodzą nawet bez przełacznika. Nie wiem czym to jest spowodowane czy nie prosciej szukać drugiej manetki

DAWID MILER

Przypuszczam że może być tak że będziesz musiał wymienić cały przełącznik chyba że zerwales taśmę od manetki i teraz wariuje.

Kamilekk93

Witam zrobie jutro zdjęcia ewentualnie dzisiaj i pokaze jak to wygląda kolego masz na myśli manetke czy cały całą konsole z mantkami od kierunkowskazów i wycieraczek?

DAWID MILER

Napewno nie jest wpięta taśma od manetki tak czy inaczej musisz zdemontować przełącznik i go rozebrac .

karolp1993

Trzeba tą wtyczkę z kabelkiem wpiąć, jak BSI nie będzie widziało sygnału z pokrętła to będzie majtać wycieraczkami.