Jump to content
 • Similar Content

  • Raku_nwj
   By Raku_nwj
   Siemanko moto świry, tak jak w temacie mam problem z checkiem w 206 rc. Oddałem ostatnio auto do warsztatu żeby wymienili mi uszczelniacze i pierścienie na tlokach, bo miałem problem ze znikajacym olejem. Po odbiorze auta dostałem sugestie żeby przez 1000km obchodzić się delikatnie z gazem żeby wszystko się dotarło. 1000km minęło i teraz za każdym razem kiedy daje 3/4 gazu auto szarpie, zapala się check engine i na monitorze wyświetla się błąd ANTIPOLUTION FAULT. Po przejechaniu ok. 30km błąd znika lecz problem z gazem jest wciąż taki sam i ponownie zapala się kontrolka. Za pierwszym razem kiedy podłączyłem auto do komputera wyskoczyły mi błędy załączone w obrazku ponizej, które zostały skasowane, przy następnych sprawdzeniach błędów pojawiał się już tylko błąd kolektora. Czy ktoś zetknął się kiedyś z takim problemem? 

  • Lynux7
   By Lynux7
   Witam forumowiczów
   Szukam sobie pierwszego autka. Mam 8000 zł i upatrzyłem sobie takiego właśnie Peugeota. Musi mieć klimę, ABS, wspomaganie, być 5 drzwiowy i nie może być czarny.
   Bezwypadkowość mile widziana, ale na przycierki parkingowe przymknę oko, byleby były ładnie zrobione. Jeśli twoje auto ma ogniska rdzy - odpuść
   Do wyjątkowo ładnych egzemplarzy dopłacę! 
   Mieszkam w okolicach Krakowa
  • kociolek
   By kociolek
   Hej,
   Tak jak w tytule - kupię Peugeot 206. Wymagania w skrócie:
   • rocznik od 2001 (czyli z muxem),
   • silnik najlepiej 1.4 - 1.6 benzyna,
   • klimatyzacja,
   • trójmiasto - okolice!
   Wszelkie propozycje wraz z cenami proszę kierować pod tym postem.
    
  • 8IN
   By 8IN
   Szukam nowego właściciela samochodu o podanych wyżej numerach rejestracyjnych, chciałbym odkupić samochód i jestem w stanie dobrze zapłacić.
   Nowego właściciela proszę o PW
  • Wisan13
   By Wisan13
   Jako iż czeka mnie wymiana wtrysków z uwagi iż od nowości nie były wymieniane zastanawaiam się na wymianą ich na leciutko większe. Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia bądź porady odnośnie wtrysków. Obecne wtryski Bosch 0 280 156 139, 187cc (g/min), rezystancja [Ohm]: 14,5. Pytanie czy zostawić takie jakie są czy zainwestować w lekko większe. 
klonM

Kupię 206 RC z MUX

Recommended Posts

klonM
Posted (edited)

Witajcie, szukam jakiegoś dobrze zachowanego egzemplarza 206 RC :) 

Posiadam już jedną 206 i uważam, że pora na upgrade. Jestem w okolic Warszawy, ale mogę pojechać po auto zdecydowanie daleko, jeżeli będzie tego warte.

Czy ktoś na forum ma coś do zaoferowania? :)

Edited by klonM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×