Jump to content
  • Similar Content

• 8IN
      By 8IN
      Szukam nowego właściciela samochodu o podanych wyżej numerach rejestracyjnych, chciałbym odkupić samochód i jestem w stanie dobrze zapłacić.
      Nowego właściciela proszę o PW
    • Wisan13
      By Wisan13
      Jako iż czeka mnie wymiana wtrysków z uwagi iż od nowości nie były wymieniane zastanawaiam się na wymianą ich na leciutko większe. Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia bądź porady odnośnie wtrysków. Obecne wtryski Bosch 0 280 156 139, 187cc (g/min), rezystancja [Ohm]: 14,5. Pytanie czy zostawić takie jakie są czy zainwestować w lekko większe. 
    • Maniek84
      By Maniek84
      Witam wszystkim "Forumków" 206club.net:) Przede wszystkim dziękuje Wam za samo istnienie takiego forum, jesteście cholernie pomocni w zakupie i innych poradach dotyczących 206. Mam nadzieję że po zakupie własnej 206 z dumą dołącze do szanownego grona. No właśnie.... Zanim to nastąpi muszę doonać owego zakupu i dlatego teraz właśnie zaczynam interesowaĆ się tematyką 206:) Czytając wcześniejsze posty doszedłem już do pewnych przemyśleń i mój wybór padła na 206 2.0HDI, koniecznie czarny, rocznik 2000-2002:) Zaintrygowały mnie ostatnio wątki dotyczące np znaczka HDi na tylnej klapie... Czy jeżeli jest nieobecny oznacza to że autko dostało już w tyłek? Czy każdy HDi musi mieć taki znaczek? Zdaje sobie sprawę że na zaprzyjaźnionym allegro można go kupić za jednego zeta ale nie każdemu na durnym znaczku zależy:) I druga sprawa, jak wspominam powyżej zamierzam kupić autko w roczniku 2000-2002, czy jeżeli auto w tym roczniku ma zderzak z "szerokim uśmiechem" (to ten z wersji 2003 i nowszej) oznacza to że coś było grzebane???
      No i najważniejsze, co myślicie o tym?
      http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7896293

Serdecznie pozdrawiam i już teraz dziękuje za cenne uwagi:)
    • citizen dick
      By citizen dick
      Potrzebuję skrzynie biegow do Peugeot 206 2.0 S16.:20
      dochodza głosne odglosy z tamtej strony
      ciezko wchodza biegi przy właczonym silniku
      1,2(tragedia),3(mniejsze odglosy),4 jest OK!, 5 tez telepie, a wsteczny ciezko wrzucic i telepie(trzeszczy,tlucze sie)
      przez jeden dzien, po tym jak uzupelnilem olej w silniku odzyskalem jedynke, ale nazajutrz bylo to samo.
      jestem z wroclawia - czy ktos moze mi polecic warsztat lub mechanika, ktory zalatwi sprawe za rozsadna cene? albo pomozcie z namiarem na uzywana skrzynie do tego modelu(w dobrym stanie)
      problem jest powazny - pomocy:)
klonM

Kupię 206 RC z MUX

Recommended Posts

klonM
Posted (edited)

Witajcie, szukam jakiegoś dobrze zachowanego egzemplarza 206 RC :) 

Posiadam już jedną 206 i uważam, że pora na upgrade. Jestem w okolic Warszawy, ale mogę pojechać po auto zdecydowanie daleko, jeżeli będzie tego warte.

Czy ktoś na forum ma coś do zaoferowania? :)

Edited by klonM