Jump to content
Sign in to follow this  
mario323115

Oklejanie daszka zegara folią typu carbon

Recommended Posts

mario323115

Witam

Powoli idzie lato i chciałem się trochę wziąć za wnętrze mojego peugeota. Chcę obić skórą kierownicę oraz daszek liczników lecz kilka z elementów chciał bym okleić carbonem. I teraz jest pytanie bo ramka nawiewów, klamki wewnętrznej oraz ten panel który jest założony na radiu, pokrętłach, nawiewie nie będą stanowiły raczej problemu w oklejaniu to część którą zaznaczyłem na czerwono budzi we mnie wątpliwości czy jej oklejenie jest możliwe. Przy zegarach te dziwne zakrzywienia i własnie tam może być problem z ułożeniem folii. Wiem, że da się z kilku kawałków kleić, ale to będzie mój pierwszy raz z oklejaniem więc nie porwę się na coś takiego. Czy ma ktoś może doświadczenie w czymś takim i mógł by coś poradzić ?

peugetodaszek.jpg

Pawcio89

A ja bym ci bardziej polecil hydrografike do takich elementów. Folie i aktywatory dostaniesz na alledrogo i w sumie mozesz to zrobic w domu w wannie albo jakies duzej glebokiej misce. Koszt praktycznie taki sam jak przy folii a efekt i trwałosc wieksza niz przy zwyklej folii. I mysle ze przy folii sie urobisz bardziej niz przy hydrografikach. Ja kiedys oklejejalem w 306 panel i jak sie zrobilo gorąco to folia zaczela odlazic. Co prawda byla chinska ale brzydko to wygladalo. 

buziaczek1431

Mam na sprzedaż carbony z 206 Rc

Cały komplet.