Jump to content
  • Similar Content

• Susek
      By Susek
      Witam ponownie klubową brać

Moja 206 nie miała fabrycznych świateł w przednim zderzaku i zastanawiam się ile kosztowałaby taka przeróbka i czy w ogóle jest warta uwagi.

Jaki jest koszt takiego zderzaka? Ile kosztowałyby lampy, kable, jakiś włącznik?

Moja 206 jest z grudnia 2004, więc dodatkowo dochodzi zabawa ze skomplikowaną instalacją elektryczną nie mylę się?
    • damian0814
      By damian0814
      Witam
      Od kilku dni, gdy otwieram drzwi pasażera światełko w podsufitce nie zapala sie. Czy ktoś wie co może być przyczyną i jak naprawić ten problem?
      Dodam że mam wersję 3d i przy otwieraniu drzwi kierowcy światełko sie zapala.
    • xXLUKXx
      By xXLUKXx
      Witam
      Jak w temacie, pod kierownicą mam nazwijmy to nietypową skrzynkę bezpiecznikową, dlatego tak sądzę ponieważ wszyscy piszą że w tej skrzynce są trzy rzędy bezpieczników, a ja tylu ich nie mam.

Moja skrzynka poniżej:
      https://onedrive.live.com/redir?resid=EB127A1D70C67125!2167&authkey=!APVXZFzxepYS7Mc&v=3&ithint=photo%2cbmp

Na schematach do jakich dotarłem, napisane jest że bezpiecznik nr. 19 odpowiedzialny jest za światło przeciwmgielne tylne( ale w tzw. stardardowej skrzynce bezpiecznikowej a nie mojej.
      1. Zadam pytanie, który bezpiecznik w "MOJEJ" skrzynce bezpiecznikowej odpowiada za tylne światło przeciwmgielne???
      2. Czy ktoś ma rozpiskę bezpieczników w tej skrzynce i w drugiej która znajduje się w komorze silnika.
      https://onedrive.live.com/redir?resid=EB127A1D70C67125!2168&authkey=!AEnD6P2DUlut6bo&v=3&ithint=photo%2cjpg
SzarePirate

ŻARNIK H1 35W 8000K XENON HID BALLAST

Recommended Posts

SzarePirate

Witam,

Parę dni temu kupiłem auto z ksenonami. Niestety wcześniej nie miałem styczności z takimi światłami i chciałbym się dowiedzieć gdzie dokładnie mógłbym kupić ten kabel z żarówką H1 do przetwornicy taki sam jak na zdjęciu. Jestem z Wrocławia i pytanie czy jest tutaj jakiś sklep gdzie dostanę dokładnie to samo.

Pozdrawiam

zarowka 1.jpg

zarowka 2.jpg

kanngax

Spróbuj w WDA przy Borowskiej. Tam mają dużo gadżetów :)

SzarePirate

Jutro podjadę i sprawdzę - dzięki.