Jump to content
Sign in to follow this  
krzysztofs110

Interfejs diagnostyczny

Recommended Posts

krzysztofs110

Witam kupiłem córce 206 1,4 75km wersja bez mux-a ,miałem w nim parę mankamentów elektryczne szyby nie działały(wymiana mechanizmu),za wysokie obroty(wymiana kompletnej przepustnicy)i jeszcze parę nie istotnych pier.,to ogarnąłem chciałbym sprawdzić ewentualne błędy kompa lecz mój elm 327 nie łączy się z ecu czytałem tu na forum że wersja bez mux-a ma z tym problem i tu moje pytanie (dodam że w okolicy nie mam kogoś kto diagnozuje francuskie auta) czy taki zakup ma sens ( w domu mam jeszcze 407) i czy będzie śmigał https://allegro.pl/oferta/interfejs-lexia-diagbox-citroen-peugeot-pp2000-pl-7806512676 .Z góry dzięki.

Pawcio89

Owszem, jesli masz wiecej pugów i bedziesz nimi jeszcze jezdzil to sie oplaca cos takoego kupic.. Bardzo dobra rzecz ?

krzysztofs110

Dzięki wielkie ,a wracając do mego wątku to czy jest to możliwe że 206(bez mux_a) nie łączy się przez elm 327 (brak komunikacji) a 407 diagnozuje bez problemu?

ps. chciałbym tylko potwierdzić to co wcześniej poczytałem.

Pawcio89

Ja tez mam bezmuxa i zwykly elm tez sie nie laczy. Na lexii z pp2000 poszlo bez problemu. Poza tym elm w benzynach dziala chyba w rocznikach od 2001 w zwyz. ELM327 nie obsluguje wszystkich protokolow dla tego moze sie nie laczyc z ecu. 

Damianos1
Posted (edited)

U mnie ELM się łączy na bezmuxie ale pokazuje mi tylko napięcie ładowania xD 

Edited by Damianos1

krzysztofs110

Mój na elm nie reaguje w ogóle ale uspokoił mnie kolega Pawcio89 bo córki 206 jest z 2000 r. czyli powinno być ok. więc inwestuję w lexie.

Klaudek

U mnie znowu na bezmuxie jeden delphi nie łączył wcale. Drugi się połączył bez problemu. Wersje głowicy takie same. Nie wiem od czego to zależy.