Jump to content
Sign in to follow this  
Klaudek

Licznik 5 wskaźników na dwie wtyczki - opis pinów.

Recommended Posts

Klaudek

Witam.

Czy dysponuje któryś z kolegów informacją na temat pinologii zegarów na dwie wtyczki - pełna opcja białe tarcze, czujnik poziomu oleju i temperatury oleju.

Miałem zwykły, chce załozyć ten.

Wstępnie nie działa kontrolka od hamulca ręcznego, kontrolka od świateł mijania świeci się ale powoduje żażenie się również kontrolki od świateł drogowych. Poziom oleju pokazuje 3/4 stanu, temperatura oleju coś pokazuje ale nie wiem co to za temperatura jak nie ma prawdopodobnie czujnika od poziomu ani temperatury.

Chce to uruchomić żeby funkcjonowało poprawnie.

Silnik 1.4 bezmux.

Fotki później o jaki licznik chodzi.

Ktoś robił takie modyfikacje?

mim

Powinien działać normalnie w 1.4, sam taki zakładałem i było OK. Żarówki sprawdzałeś? Zobacz jak wyglądają styki i czy nie są zabrudzone. 

Klaudek
Posted (edited)

Taaak, wszystkie sprawdziłem. Część dałem nowych. Wszystko niby wygląda ładnie, ale na wszelki wypadek przemyje jeszcze złącza i sprawdzę ponownie. A poziom oleju i temperatura Ci działała?

WXNkf5I.jpgw6G4WnH.jpgrFIWAuo.jpgooGCjTD.jpg

Edited by Klaudek

Klaudek

Już naprawione. Uszkodzone było PCB i dwie ścieżki - licznik jest po przejściach. Po naprawieniu połączeń ruszyły kontrolki. Chyba jednak pinout jest taki sam. O dziwo wskaźnik poziomu oleju coś tam pokazuje. Pojeżdżę trochę i zobaczymy jak to sie będzie sprawowało. :D Jeszcze problemem są wskazania temperatury cieczy, ale to już w innym temacie...Jl1u40U.jpgnTtdt63.jpg