Jump to content
keram212

Opadające lusterko

Recommended Posts

keram212

Witam, zakładam nowy post bo nie widziałem konkretnie takie problemu + jeśli już coś znalazłem powiązanego to link do dalszego postępowania z rozbrajaniem lusterka był już nieaktywny. 

Mam problem z opadającym lusterkiem zewnętrznym prawym. Od razu mowię ze jest to lusterko z regulajcą manualną.. Po prostu jeśli już ustawie i trzasnę drzwiami (nawet delikatnie zamykając jest to samo), to lusterko cały czas przestawia się do pozycji praktycznie maksymalnie na lewo.. Patrzyłem metodą popychania szkła czy nie jest luźne i nie jest, ani nie drży na odpalonym samochodzie, a wjeżdżając w dołek czy też jak wyżej pisałem zamykając drzwi samoczynnie przestawia się. 

Miał ktoś taki przypadek i wie może gdzie zerknąć zeby to jakoś usztywnić? 

Z góry dziękuję, a jeśli jest już taki temat to proszę moderatora o usunięcie (z góry przepraszam)

Pozdrawiam

mareczek77

Siemka... Sosna się kłania... Musisz rozebrać patrzałke, dostając się do linek , które naciągają, cały mechanizm. Musi, któraś być pęknięta..tylko ostrożnie...pozdro

• Like 1

keram212
Dnia 16.06.2019 o 20:32, mareczek77 napisał:

Siemka... Sosna się kłania... Musisz rozebrać patrzałke, dostając się do linek , które naciągają, cały mechanizm. Musi, któraś być pęknięta..tylko ostrożnie...pozdro

Dzięki bardzo za radę, w najbliższym czasie pójde grzebać i może akurat uda się coś podreperować bez wymiany całości, pozdrawiam!