Jump to content
PIKATCH

Radio RD3 a Aux

Recommended Posts

PIKATCH

Witajcie. Posiadam w swojej 206 fabryczne radio RD3.

Jest możliwość podłączenia za pomocą niebieskiego mini ISO wyjścia Aux zamiast zmieniarki (czy coś trzeba dodawać jeśli zmieniarki nie było tam fabrycznie ? ) 

marcin90

W radiu Clarion można dorobić wejście AUX wlutowująć się w płytkę lub można zastosować zmieniarkę cyfrową.

PIKATCH

Nie ten producent. Producent mojego radia to Siemens vdo.

Nie chcę rozbierać radia kupiłem zwykłą wtyczkę mini ISO na aux. 

Da radę czy raczej nie ?

pijey88

Da radę, ale trzeba aktywować AUX komputerem, mam ten sam problem, niestety nie mam kabla, w okolicy tez nikt nie ma :(

• Thanks 1

PIKATCH

Wszedłem trochę w temat. 

W najgorszym przypadku by to aktywować musisz jechać do ASO ale to wyniesie pewnie "Miliony monet". 
Ja znalazłem u siebie w Toruniu człowieka co bierze 50 zł za podłączenie do PP2000.
Odpaliłem zmieniarkę przy okazji włączenia "trybu skandynawskiego" 

Jedynie zastanawiam się czy zwykłym takim kablem (AUX na mini iso niebieskie) uda się to uruchomić, Czy jest potrzeby jednak emulator zmieniarki :) .
Ponieważ próbowałem i nie dzieje się nic nie uruchamia się nawet typ zmieniarki po mimo że jest uruchomiona w PP2000 😢

Mam jeszcze jeden pomysł w zasadzie można pojechać też na złom z "zamiarem" kupna zmieniarki i sprawdzić czy zwykła działa a potem się rozmyślić. 
Ale wolę tutaj sprawdzić temat zanim będę szukać na złomach w okolicy zmieniarki do sprawdzenia czy mi to działa bo szkoda cyfrową kupować w ciemno.