Jump to content
Sign in to follow this  
damson93

Service box - problem z logowaniem

Recommended Posts

damson93

Witam :)

Ktoś z Was mających "własny warsztat" i konto na servic boxie ma problem z logowaniem :(? Moja każda próba logowania kończy się komunikatem z informacją o tym, że konto zostało założone w innym kraju...

Damianos1

U mnie śmiga, wywaliło jakiś inny błąd na początku ale działa.

• Like 1

MattHarderzz

Znany mi problem. Miałem tak samo jak na ekranie logowania zmieniłem język z francuskiego na polski i wtedy nie mogłem się zalogować. Dopiero jak przywróciłem francuski, to się zalogowałem, a po zalogowaniu ustawiłem polski i po sprawie :)

• Like 1

damson93

A dziś przeszło z polskim językiem, tylko z innej sieci, ale też w Polsce ?Nie ogarniam tych żabojadów ?

Jaga

Panowie czy u Was jest ten sam problem ,że nie można już sprawdzić jaki mamy numer części ? 

Damianos1
8 minut temu, Jaga napisał:

Panowie czy u Was jest ten sam problem ,że nie można już sprawdzić jaki mamy numer części ? 

Już chyba ponad tydzień ... Dostęp jest płatny, nie sprawdzisz części, wyposażenia auta itp. itd. :( 

Jaga

Masakra co za polityka, ciekawy jestem jak by się zrobiło-- zrzucić na abonament roczny czy jest możliwość aby działało. Oczywiście nie polskie zł tylko widzę euro co za skur.... 

marcin90

buziaczek1431
20 minut temu, Damianos1 napisał:

Już chyba ponad tydzień ... Dostęp jest płatny, nie sprawdzisz części, wyposażenia auta itp. itd. :( 

A dla tego tak jest na tą chwilę bo Peugeot łączy się z Oplem . Wszystko się okaże w kwietniu czy zdecydują się dalej udostępniać za darmo .

• Like 1

Damianos1

Jest sposób żeby ServiceBox działał, normalnie wchodzicie na SB, wklepujecie VIN i wchodzicie na charakterystyki, wtedy pojawi się błąd. Jedyne co musicie zrobić to zmienić na inny dowolny język w prawym dolnym rogu i funkcjonalność się odblokuje :D Niestety ale dalej nie można sprawdzać numerów części itp.

• Like 2

Jaga
26 minut temu, Damianos1 napisał:

Jest sposób żeby ServiceBox działał, normalnie wchodzicie na SB, wklepujecie VIN i wchodzicie na charakterystyki, wtedy pojawi się błąd. Jedyne co musicie zrobić to zmienić na inny dowolny język w prawym dolnym rogu i funkcjonalność się odblokuje :D Niestety ale dalej nie można sprawdzać numerów części itp.

Jeszcze raz bo nie zrozumiałem... 

Damianos1

@Jaga Po prostu rób tak jak zwykle, jak pokaże ci się błąd że zawartość jest płatna to zmieniasz język na stronie serviceboxa na portugalski, angielski, włoski, czy co ci tam w duszy gra i charakterystyki auta będziesz mógł odczytać tak jak za starych dobrych czasów :) 

Jaga

Niestety dalej nie można odczytać części = o to mi chodziło 

Damianos1

Chodziło mi o to że dalej nie można odczytać numerów części, np numerów skrzyni biegów, sondy lambda, klocków hamulcowych itp itd. Możesz tylko rozkodować charakterystyki pojazdu.