Jump to content
lukas1986

Zamiana wyświetlaczy centralnych

Recommended Posts

Jaga
2 godziny temu, lukas1986 napisał:

Na wyposażeniu samochodu był wyświetlacz z lewej z foto w pierwszym poście. Ja mam bezmux, typ B z muxa u mnie nie zadziała, może kiedyś przy okazji swapa na 2.0 albo RC. 

A to Ty masz Peugeota z 2003r który jest bez muxa? 

marcin90
2 godziny temu, Jaga napisał:

A to Ty masz Peugeota z 2003r który jest bez muxa? 

No ja właśnie nie ogarniam. Napisał że ma auto bez MUXa w 2003r., założył do niego typ A z MUXa i twierdzi, że typ B nie będzie pasował... 🤔

lukas1986
1 godzinę temu, marcin90 napisał:

No ja właśnie nie ogarniam. Napisał że ma auto bez MUXa w 2003r., założył do niego typ A z MUXa i twierdzi, że typ B nie będzie pasował... 🤔

Chłopaki nie wiem gdzie Wy doczytali że mam muxa z 2003, mam auto 2001 rok czyli bezmux. Zgadza się?? 

marcin90

Silnik:2.0 HDI 90KM

Rok produkcji:2003

Z resztą w 2001 roku wchodził MUX, więc może być z MUXem i bez.

Edited by marcin90

Jaga

Sierpień 2001r i mam muxa już. Czytalem gdzieś że właśnie druga połowa 2001r wsadzili już muxa i mam i ja jaaa

madmax
7 godzin temu, lukas1986 napisał:

Chłopaki nie wiem gdzie Wy doczytali że mam muxa z 2003, mam auto 2001 rok czyli bezmux. Zgadza się?? 

Ano doczytali w profilu. Zmień opis w profilu bo to myli.

• Like 1

lukas1986

Aaa dobra, to jeszcze jak miałem SW... i stąd ten opis i to SW było muxem

marcin90
22 minuty temu, lukas1986 napisał:

Aaa dobra, to jeszcze jak miałem SW... i stąd ten opis i to SW było muxem

Co nie zmienia faktu, że wyświetlacz który podłączyłeś jest od MUXa i go nie rozjaśnisz ani nie podłączysz czujnika temperatury.

lukas1986
9 godzin temu, marcin90 napisał:

Co nie zmienia faktu, że wyświetlacz który podłączyłeś jest od MUXa i go nie rozjaśnisz ani nie podłączysz czujnika temperatury.

Wiem że jest z muxa. Wiem już jak rozróżnić mux od niemux. Będę szukać od niemux w jakis przystępnych pieniądzach... 

Co do rozjaśniania to czytałem że w mux jest tak że z zegarów ciągnie się przewody, tylko nie wiem czy u mnie jest akurat ta wtyczka o której mowa. W sumie to mi to nie przeszkadza. Chyba nawet lepiej. 

Co do czujnika temperatury, czemu go nie podłącze?? 

Edited by lukas1986

Damianos1

@lukas1986 Na facebookowym marketplace widziałem Jaegera do bezmuxa za 40zł. Jak sprawny to bierz no chyba że już się sprzedał :D 

marcin90

Nie ma szans na jakiekolwiek rozjaśnienie go w bezMUXie. Czujnika nie podłączysz, bo sygnał do niego idzie przez BSI którego u Ciebie nie ma. Wyświetlacz do bezMUXa mam  w idealnym stanie jakbyś chciał, bo sprawnego na rynku wtórnym to raczej teraz już nie dostaniesz.

marcin90

Cena bierze się stąd, że wszystkie te wyświetlacze po ok. 10 latach od daty produkcji stają się bezużyteczne (wada fabryczna polegająca na odklejaniu się taśmy). Praktycznie wszystkie, które nie były zregenerowane są poniżej tej ceny, nawet tak jak Damianos1 pisze po 40zł idzie kupić. Potem zdziwienie że nie działa i wszyscy do mnie piszą w sprawie regeneracji, bo sprzedawca nie chce przyjąć zwrotu lub zakupu tego za 200zł (choć dla Klubowiczów mam rabaty) :)

Jaga

Jak ktoś kocha swojego pyzia to i te 200zł da. Ja sam się zastanawiam po co kupuje te dodatki jak auto już ledwo się trzyma haaa. 

Damianos1

@marcin90 Wiesz jakby był sprawny to warto by bylo kupic za takie pieniadze, czasami ludzie nie wiedzą co sprzedają :D