Jump to content
Jaga

Radio Android 8.1 chińczyk

Recommended Posts

Jaga

Witam przedstawiam Wam chiński wynalazek ale za to jaki pomocny w starym, poczciwym aucie. Radio kupiłem za 410zł na Aliexpress przesyłka przyszła zwykłą pocztą i odziwo przez wer Zabrze bez vatu. Dodatkowo zamontowałem kamerkę. Jedyny problem jaki mam to oczywiście stały plus po stacyjce, muszę zamienić piny żółty z czerwonym. Ogólnie jestem mega zadowolony z funkcji i ze szybkim procesorem. Minus jest jeden za bardzo panel wystaje ale po zatym super wynalazek.

IMG_20191203_134758.jpg

IMG_20191203_134722.jpg

IMG_20191203_134647.jpg

IMG_20191129_164502.jpg

kanngax

Pasuje jak świni siodło no ale każdy lubi co innego :)

• Haha 2

Damianos1

Chyba rośnie nam drugi Wazzup, tylko że od Peugeotów xD  

• Haha 1

MattHarderzz

Barrrrdzo dobra rrrobota! No taa... :D

• Like 1

Jaga

To było ostatnie co podarowałem mojemu staremu 20 letniemu pyziowi . Teraz już tylko zostanie ale złomowanie haaahaaa

Jaga

Niech coś ma jeszcze nowego, takie piękne pokrętła na święta 

IMG_20191219_145342.jpg

IMG_20191219_145319.jpg

marecek

podpowiesz co to za model? Sam zacząłem się interesować tematem po przerobieniu wielu "radyjek" i obecnie w aucie siedzi atoto...- większość tych androidów jest w zasadzie z jednej fabryki, różnią się tylko softem, który za guidami z xda-developers można podmieniać bez problemu. Pioneer, alpine i sony ma się czego uczyć... chociaż jakością dźwięku jeszcze nie mogą konkurować, to jednak interface, apki i cena - miażdży...

BTW. czy Twoje ma wbudowaną obsługę android auto, czy potrzebuje dodatkowego modułu (jak atoto)?

Jaga
Godzinę temu, Damianos1 napisał:

@marecek Seicane 9'' Android 8.1 2.5D Screen @Jaga wrzucał ten link jak zamówił radio.

Dokładnie wszystko idealnie opisane i mogę jeszcze dopisać, że android dotyk super chodzi. Jak na auto 20 letnie to ideał, szkoda że nie mam sterowania z kierownicy. Szukam jak to ogarnąć bo cambus w tym radiu jest, kierownica wielofunkcyjna jest ale nie ma komunikacji. Internet śmiga super, Janosik i Google maps prowadzi pięknie do celu. Już nie korzystam z telefonu heee

marecek

dzięki. @Jaga, do obsługi wielofunkcyjnej kierownicy potrzebujesz "pośrednika"... ja już trzecie auto obsłużyłem przy użyciu ASWC-1, ale jest sporo alternatyw na rynku. Musisz tylko spróbować w jaki sposób to chińskie radio będzie obsługiwane (chińczyki są często rozpoznawane jako "visteon", czasem trzeba się wpiąć w instalację, a nie przez "jacka"). Generalnie wszystko się da dziś 😉 

Jaga
3 godziny temu, marecek napisał:

dzięki. @Jaga, do obsługi wielofunkcyjnej kierownicy potrzebujesz "pośrednika"... ja już trzecie auto obsłużyłem przy użyciu ASWC-1, ale jest sporo alternatyw na rynku. Musisz tylko spróbować w jaki sposób to chińskie radio będzie obsługiwane (chińczyki są często rozpoznawane jako "visteon", czasem trzeba się wpiąć w instalację, a nie przez "jacka"). Generalnie wszystko się da dziś 😉 

Dzięki, super możesz coś więcej napisać jak to ogarnąć ? już dużo sam rzeczy zrobiłem w nim to ogarnięcie kierownicy jeżeli tylko się da to spokojnie ogarnę . Zastanawiam się na pierwszy rzut bo w kierownicy jest kostka od sterowania ładnie wpięta ale co z tego jak dalej nic nie idzie w instalacje i teraz pytanie co dalej heeee .Bardzo jestem ciekawy bo mam teraz bardzo dużo czasu i mogę się poświecić mojemu staremu pyziowi haaaa. Tylko niech tego moja żona nie czyta haaaaaa 

A może da się coś w pp2000 uaktywnić w tym temacie hmm ale jak nic w instalacje nie idzie od kiery hmmm. Może radio zmienić w pp2000 

Edited by Jaga

Damianos1

W PP2000 nic nie zdziałasz w temacie kierownicy z 208.