Jump to content

Holenderski tuning

qwintus

Recommended Posts

http://www.desnelleleeuw.nl/

Znajdziecie tu całkiem fajne "body kity" i inne cudeńka do naszych "peżocików". Firma jest podobno bardzo dobrą holenderską firmą zajmującą się właśnie Peugeotem, polecona mi została przez "DP technologies", czyli ta firmę, która zajmuje się tuningiem silników :-)

Wrzucam link na forum, bo uważam, że stronka jest warta uwagi - produkty ciekawe a ceny nie straszą ;)

hmm sporo rzeczy jest takze w psc i w o wiele przystepniejszej cenie ;)

W sumie dosc tanie sa ramki na zegary u nich ;)

bardzo ale to bardzo ciekawa stronka!!!

przyznam ze nie znalam!!!

qwintus, wielkie dzieki dla Ciebie bo

a) jest tam sporo rzeczy takich jak w ecosse ale troszke inne ceny i blizej (z lepszym jak dla mnie dostepem do holandii ;) )

b) są rzeczy ktorych nigdzie indziej wczesniej nie widzialam ;-)

SUPER LINK!!!

ciekawy pomysl na wide bodykit! naprawde niestandardowy! nie taki jak wszystki inne (dimma) a 'la WRC tylko co inego! SUPER! Xodos ;-)

AniracK dzięki za miłe słowa :-)

Tak sobie szukam po świecie jakiś ciekawostek i uznałem, że takich body nigdzie nie widziałem :-)

zawieszenia mają w takich pieniadzach w jakich mozna kupic w polsce, bez rewelacji. te kolektory po zapłaceniu w plnach + przesyłka + ubezpieczenie przesyłki + montaż wyjdzie Ci tyle samo co w polsce...

bodykity z tyłka drogie

po zapłaceniu w plnach + przesyłka + ubezpieczenie przesyłki + montaż
to jest wersja dla tych, którzy nie mają znajomych, którzy jeżdżą do Holandii 2 razy w tygodniu :-) bo w przeciwnym razie płacisz tylko za produkt + montaż, a poza tym ja nikomu nic nie karzę kupować, tylko podesłałem link ze stroną, której jak widać nikt nie znał, a część produktów jest interesujących..

pozdrawiam :papa

poza tym ja nikomu nic nie karzę kupować,

masz problemy z czytaniem ?? :roll:

czy ja gdzieś napisałem że karzesz hmm

to jest wersja dla tych, którzy nie mają znajomych, którzy jeżdżą do Holandii 2 razy w tygodniu

pewnie u nas wszyscy jeżdża 2x w tygodniu do holandii ...

a ja przedstawiłem jak wygląda rzeczywistość standardowego zamawiającego... :zabawa:

pugi masz rację. Spoko. Nie czepiajmy się znowu za słówka. Musisz przyznać, że niektóre produkty są niezłe i ceny mają atrakcyjne i jak ktoś ma możliwość nie płacenia dodatkowych pieniędzy za przesyłkę to można się pokusić :zdrowko:

tak sobie przeglądałem i jak sie tak poprzygladac zwłąszcza bodykitom i zdjęciom to są to chyba eccosse czy jak to sie tam pisze.

Musisz przyznać, że niektóre produkty są niezłe i ceny mają atrakcyjne i jak ktoś ma możliwość nie płacenia dodatkowych pieniędzy za przesyłkę to można się pokusić

te które by mnie interesowały jestem w stanie wyrwać w tych samych cenach lub lekko wyzszych ale już z montażem...

dlatego zanim zaczniecie zamawiać lub kupować sprawdźcie czy sie nie da w polsce.

na szczescie u nas coraz lepiej z cenami z roku na rok spadają.

popup20621ly0.th.jpg

0491fz9.th.jpg

MORETTE-mam takie.U nas mozna kupic,ale sa bardzo drogie okolo 3000zl,przyznam ze sa super,extra wykonane itd ;)

obraz176ki9.th.jpg

rozumiem ze ten czarny jest do lakierowania ???

hmmm z tego co czytałem ale nie wiem czy dobrze skumałem to wersja H7 skromne 600 euraków ...

chyba jednak zostane przy zwykłych + ksenon a tą kase zainwestuje w felge albo zawias

Tak to czarne mozna lakierowac w kolorek auta,chociaz czarne pasuja do kazdego.Ja mam H7 ale wystepuja tez zdaje sie H4 troszke taniej.Ale lampki warte sa swojej ceny. ;)

u nas z morette jest ciezko w kraju

gofer206, a Ty skad zamawiales?

He,He trafieja z allegro,gosc nie wiedzial co sprzedaje a bylem w stanie naprawde grubo zaplacic. ;)

Shapeshifter
He,He trafieja z allegro,gosc nie wiedzial co sprzedaje a bylem w stanie naprawde grubo zaplacic.
he he i za ile szarpnąłeś ?

za 300 pln !!! :krzeslem:

no ale 3k ... za nówki ?

za 300 eurasiów sa na niemieckich stronach, to i tak duzo.

a nie orientujecie sie, czy na zagramanixcznych serwisach aukcyjnych nie pokazują sie uzywki ?

No 410zl dalem,byly lekko zmeczone(brudne w srodku).Ale rozbiera sie je na drobny mak bez zadnego problemu.Teraz wygladaja juz jak nowki.

CHUDEJ-za 350e moze trafisz ale nie u nas i to beda H4 a nie H7. :hyhy:

gofer206, no wlasnie, wydac dobrze ponad 1k na lampy h4.. bez sensu

moze dolozyc xenon do swoich ringów ..?

nie wiem, nie są za psecjalnie oryginalne, chciałbym coś innego niz powszechnie znana chinoliada