Jump to content

Chinskie klony..

Kaziu

Recommended Posts

Znalezione na innym forum, ale nie moglem sie powstrzymac, zeby z wami sie tym nie podzielic... Normalnie, az sie noz otwiera w kieszeni... :krzeslem:

wtf?

a pozniej ZONK :P chinolw wszystko wyczaruja :P za miske ryzu na miesiac to nawet zrobilo klona maybaha :D

a najlepsze jest bezpieczeństwo takich klonów. w którymś z niemieckich magazynów motoryzacyjnych zrobili crash test fury zrobionej na wzór dodge'a RAM czy czegoś podobnego. dosłownie tragedia! maluch bezpieczniejszy :hyhy: przy prędkości bodajże 50km/h kierownica wbiła się w tylną kanapę, a to przecież potężna bryka była (przynajmniej rozmiarowo). nie chciałbym takiego autka nawet mieszkając w Chinach

Nawet tego nie chce mi się komentować - jak ktoś nie umie robić dobrze, to skopiuje i też jest zadowolony.

Dla mnie tragedia!

Wiecie Panowie ale żeby te samochody bedą sprzedawane w europie. Chińczyczy już się postrają aby spełniał normy bezpieczeństwa. To jest bogaty kraj a rynek eurpejski jest dośc chłonym rynkiem

mam nadzieje, ze cywilizowane rynki obronią się przed Chinolami, bo jezeli w sprzedazy bedą klony to kto bedzie wydawał kase na projektowanie nowego auta, gdy po roku bedzie juz kopia o 50% tansza?

Ten pick-up z tego linku to się po prostu złożył! Nie sądziłem, że to są TAK niebezpieczne samochody...

A jeśli jeszcze ta chińska podróbka ma być gorsza, to tak chyba każdy wypadek = śmierć...

Wezmy pod uwage, ze te klony kosztuja polowe taniej niz oryginaly, ale watpie zeby silniki mialy jak Honda, czy VW. Pewnie sypia sie jak nie wiem co pozatym mniejsz o crash testy to poprostu bandyctwo. To tak samo jak z podrabianiem ciuchow, dzisiaj mowili o tym w wiadomosciach masakra .... A ten znaczek podrobiony na wzor BMW poprostu przesada, ja bym za to nalozyl jakies embargo na Chinskie produkty...

ja bym za to nalozyl jakies embargo na Chinskie produkty...

Tylko widzisz prawada jest taka że narazie to europejskie firmy wyciągają rece do chin tzn odbywa się tam produkcja konkretnego producenta bo:

1) szybciej

2) taniej

Chiny są na tyle samowystarczalne że nie muszą z europą handlować wystarczy im tylko rosja (podobna polityka), a wtedy cena "orginalnych butów" bedzie bardzo wysoka i nie dla każdego dostępna. Jedynym rozwiązaniem jest bardzo wysokie cło z tytułu produkcji poza Europejskiej.

Chiny są na tyle samowystarczalne że nie muszą z europą handlować

w dzisiejszym świecie nie ma państw autarkicznych :)

My potrzebujemy to co oni produkują, oni muszą mieć gdzie sprzedawać a Europa wbrew temu co wcześniej napisałeś to nie "dość chłonny" rynek zbytu a bardzo duzy.