Jump to content
Sign in to follow this  
GOLDI

TUNING 1.1

Recommended Posts

sancez
eMeM

z 1.1 to za duzo nie wyciagniesz... jedyne co mozesz to kanape tylna, zapas, siedzenie pasazera i moze ze 2KM zyskasz :)

Nie zebym sie czepial, ale to nie 2 KM do przodu, tylko kilka kg do tylu, jak juz ; )

GiPi
eMeM

z 1.1 to za duzo nie wyciagniesz... jedyne co mozesz to kanape tylna, zapas, siedzenie pasazera i moze ze 2KM zyskasz :)

Nie zebym sie czepial, ale to nie 2 KM do przodu, tylko kilka kg do tylu, jak juz ; )

tak tak ;] to prawie jak 2KM :P ale wiem ... prawie to wielka roznica :)

tomasz-206

wszyscy teraz rozmawiaja o swapach a jak narazie to wiem ze tylko jedna osoba z forum zrobila swapa

GiPi

tomasz-206, chudej bedzie drugi :) a ja moze w lato uzbieram kesz to tez cos pomysle :) no chyba ze wczesniej wygram w totka :)

chudej

tomasz-206, bo to nie jest hop siup

ja sie zbieram juz 1,5 roku

GOLDI

i z pytania o tuning stał sie temat o swapie........

krzysiekk

to ja tylko dodam że w przypadku swapa z 1.1 na 1.6 to przyrównałbym koszty samej przekładki do kosztów wymiany auta... Po prostu nie wiem czy za pieniądze wydane na swapa nie da sie kupic 206tki z 1.6 (oczywiscie biorąc pod uwage sprzedaz obeznego Puga)

pzdr

eMeM
i z pytania o tuning stał sie temat o swapie........

bo nikt na tym forum nie poleci ci jakichkolwiek zmian w tym silniku oprocz dolotu + wydechu ...... ktore moze dadza z 2-3 km maxymalnie ....... jak chcesz zwiekszyc moc auta to najlepiej bedzie wlasnie zrobic albo swap albo poprostu zmienic auto ......

eMeM
cos ty tu dal :o toż to masakra a nie tuning :| jak on wyglada z tymi kwadratowymi zdeziami .... bleeeee

no cos ty ? te zdezie daja 25 KM !!!!

GiPi
cos ty tu dal :o toż to masakra a nie tuning :| jak on wyglada z tymi kwadratowymi zdeziami .... bleeeee

no cos ty ? te zdezie daja 25 KM !!!!

to ja se dwa komplety kupie jeden do garazu drugi w domu na balkonie bede trzymal i normalnie 110KM :]

wydaje mi sie ze troszku OT nadajemy

Chorus
bo nikt na tym forum nie poleci ci jakichkolwiek zmian w tym silniku oprocz dolotu + wydechu ...... ktore moze dadza z 2-3 km maxymalnie .......

I to są właśnie słowa-klucze.

Możesz się bawić w jakiś tuning 1.1, ale to nie da efektów => wywalisz kurz kasy, a efekt mały... szkoda kasy.

Pewnie, możesz sobie wstawić turbinę, ale... Na prawdę masz tyle kasy?

GOLDI

hmm ..... czyli można powiedzieć, że z tuningu 1.1 nici....

Chorus

Jeśli nie masz wolnych 10 000 PLN na wrzucenie w silniczek, który chyba i tak nie spełni Twoich oczekiwań, to nie :)

Przynajmniej wszyscy na tym forum tak twierdzą. :)

Poczekaj, aż chudej zrobi SWAP'a, pewnie jakoś na wiosnę, zobaczymy, jak to wszystko będzie grało, jak będzie OK to dawaj u siebie.

Fakt, masz MUX'a, a to sprawy nie ułatwia, ale... Impossible is nothing :)

GOLDI

jak bym mial wone 10 tyś. ....... to pewnie zmieniłbym auto

mat

najlepiej jest sprzedać i kupić mocniejszego, łatwiej jest przeswapować na 1.4/1.6 8v nie jest to wiele roboty. a najłatwiej:

-Dolot (np. simota)

-Ecotek

-spolerowany wydech przelotowy

-Wyrzucić co się da, zapas, kanapa...

napewno będą jakieś rezultaty.

Pablo
Mam pytanie, odnośnie tuningu 1.1 . Chodzi mi o tuning silnika. Co można tam wsadzić, żeby autko miało trochę więcej mocy????

nic nie warto wsadzać, albo tuning optyczny, albo.. drugie lepsze auto

gofer206

Zaloz butle z gazem i napierdz. :hyhy:

yeti
spolerowany

żyjesz w mitach polerowania, a tak naprawde to sie robi dopiero pod koniec tunigu, zaczoł bym od tego żeby to wszystko pasowało porzadnie rura w rure itp

co do 1.1 to dobry wydech, dolot i program w kompie to w silnikach 1.1 (które wiele sie nie różnia) w 106 daje 70KM wiec nie wiem czy gra warta świeczki za te same pieniadze wlozysz 1.4 ktore ma 75KM

Guest pugi
Mam pytanie, odnośnie tuningu 1.1 . Chodzi mi o tuning silnika. Co można tam wsadzić, żeby autko miało trochę więcej mocy????

Zaloz butle z gazem i napierdz

:lol:

Gofer moim mistrzem i dodalbym tylko wziasc dobry rozped i przypieprzyc z baranka w sciane :hyhy:

tomasz-206

albo podlacz sobie butelke cocacoli light z kilkoma mentosami :P hehe sorki za takie glupie zarty - to nie jest zlosliwe!

GOLDI

jaaasne.....

kocurr

Na alledrogo silniczek 1,6 8V, 88k przebiegu, 1,5k pln.

chudej

kocurr, ta firma jak sprzedaje silnik bez osprzętu - to znaczy ,ze to blok ... oni zdejmuja nawet paski rozrządu

tak to My nie chcemy :)