Jump to content
Sign in to follow this  
Spectral

[Prosba] dotyczaca zmiany ustawien w dziale gielda...

Recommended Posts

Spectral

Prosba do modow zeby usuneli ta denerwujaca opcje zwiazana z oczekiwaniem na akcpetacje...

Wiem, ze w zalozeniu ma ona sluzyc nie zasmiecaniu watkow ale czasami jak wchodze na krotko na forum, a zalezy mi zeby akurat cos kupic to musze czekac az laskawie jakis mod zechce wejsc i zezwolic mi na wpis albo samemu sprzedajacemu :/ to troche glupie moim zdaniem...

HumeZ

no dla mnie to tez bez sensu... zreszta jak wszytsko poblokujecie to kto tu bedzie pisal na tym forum?:)

adax3

Popieram kolegów. Aktualnie na akceptację czekają trzy ogłoszenia (najwcześniejsze od godziny 18.32). Taki czas akceptacji ogłoszeń to lekka przesada :mur:

Kunc

Ja tez sie pod tym podpisuje. Jeszcze rozumiem wystawienie tematu ale nie kazda odpowiedz do akceptacji. :rozpacz:

kocurr

Z 12.30 jakiś post czeka. Jeżeli komuś zależy na czasie by kupić / sprzedać to wtopa lekka być może...

Gdzieś przeoczyłem chyba OCB, żeby OTopy powstrzymać?...

Może ostrzej joby słać, znaczy warny :hyhy: albo wycinać w pień takowe. Ale żeby od razu jakieś metody zapożyczone od władz IV RP? ;) :zabawa:

AniracK

wlasnie temat to pół biedy - a po to jest akceptacja odpowiedzi ze działgiełda to dział sprzedazy / kupna a nie pogaduszek, dyskusji i offtopiku. Tylko konkrety. A nietety tak sie w naszej giełdzie dzieje ze tam wiecej gadu-gadu niz tego co na temat...

Adamur
jak wszytsko poblokujecie to kto tu bedzie pisal na tym forum?:)
hehe nie przesadzaj... :)

Joanita

No właśnie. Nie przesadzajcie, a ty kocurrek nie podburzaj ;) Wszyscy wiedzą przecież dlaczego moderowanie jest wprowadzone. Trzeba bedzie poczekać? Trudno, ale i tak post z chęcią kupna się pojawi w tej kolejności, w jakiej został wysłany, podobnie z odpowiedzią sprzedawcy ... tak to działa, prawda? Chyba, że się mylę.

Anulans

ja jestem na nie

ale moje zdanie się tu raczej nie liczy, bo niby najwięcej offtopuję, taka mi łatka przylgnęła :)

prawda jednak jest taka, że OT-u w dziale giełda nie ma jakos wiele, nie przesadzajmy... o ziachowej furze sie rozgadalismy, ale to wyjątkowo bo i okoliczności wyjatkowe, no i ktos tam nabruździł w tamacie pugiego, i tyle...

moim zdaniem wystarczyłoby być bardziej rygorystycznym ale ja sie nie znam :)

Kunc

No to moze ankiete zrobimy? I bedzie demokratycznie!

AniracK
le i tak post z chęcią kupna się pojawi w tej kolejności, w jakiej został wysłany, podobnie z odpowiedzią sprzedawcy
dokładnie tak jest...

ale Admin zrobił, to jest, modów w tej chwili jest na tyle dużo, że nie powinno być problemów z oczekiwaniem postów na akceptacje, zawsze ktoś tu jest... a czy sie poczeka, nie wiem, nawet godzine, to chyba nie stanowi mocnej roznicy...

no ale ja tez sie nie znam :P

HumeZ

no dobra godzine rozumiem ale pol dnia? post ktory pojawil sie pierwszy w kolejnosci nagle po tym czasie zlatuje pod sam koniec i czasem juz nikt tego nie czyta,

po co sobie pracy dokladacie a nam zycie utrudniacie?:P

Janus
musze czekac az laskawie jakis mod zechce wejsc

to absolutnie nie zależy od łaskawości moda :)

Dział giełda ma być konkretny i na temat. Ile juz bylo przypadkow, ze sam autor tematu miał pretensje o zbędne wypowiedzi, ktore sie pojawiają w jego ogłoszeniu?

Może ostrzej joby słać, znaczy warny

pomysł wydaje sie ciekawy dopóki nie dotknie nikogo z nas. Poźniej będą pretensje, ze przecież zawsze byly takie wypowiedzi w giełdzie, dlaczego ja mam teraz mieć warna itd. itp...

Nie bądźmy konserwatystami, czasem zmiany są potrzebne.

Spectral
o absolutnie nie zależy od łaskawości moda

ok teraz juz wiem ;)

Nie bądźmy konserwatystami, czasem zmiany są potrzebne.

moze wprowadzic duzury modom ?? :P nie bedzie wtedy problemow z oczekiwaniami :hyhy:

kocurr

Zróbcie mnie modem dla giełdy. :hyhy:

Chcę zrobić dla naszego działu giełda następujące rzeczy:

Zlikwidować dla młodzieży gadki, szmatki i offtopiki.

Usprawnić w naszym forum dyskusję na giełdzie.

Tak, bo nasza giełda jest bardzo bardzo słaba

Otworzyć nowe topiki dla młodzieży i dla ludzi. Tak i chcę bardzo bardzo to zrobić.

Żeby nie było gadactwa, żeby nie było plotkactwa, żeby nie było niczego.

Żeby starsi ludzie mogli pisać. Nawet teraz dochodzi do mnie skargi, postulaty, apelują... że młodzież zaczepia. A ja się nie dziwię się... bo młodzież nie ma topików. Topiki w naszym forum są rozwalane a nie zakładane. I chcę też wyprowadzić forowiczów na ulice. Bo od tego oni są, od tego są oni, od tego są....

Zimową porą będą przygotowywać graficy plany budowy kalendarzy, plany budowy kalendarzy, podkreślam jeszcze raz, plany budowy kalendarzy. A na jesień wyjdziemy z budową.

Na prawdzie forowicze będą

Na mnie warto głosować. A to co ja powiedziałem to ja wszystko uczynię. I wiem na jakiej zasadzie to zrobić. Jak uczynić, jak usprawnić giełdę, jak wszystko

Przepraszam, ale NSP :D

Spectral

:lol: :lol: :lol:

marecek

o rrrrrrraaannnnnnyyy... ogłoszenia w dziale giełda są moderowane i takie zostaną.

Prosty eksperyment, a pozwalający uniknąć robiącego się tam śmietnika.

Jak jesteście zainteresowani zakupem, to polecam PW...

Trwa to dopiero kilka dni, a już tyle narzekań? ;) Może się przyzwyczaicie za tydzień - dwa...

kocurr

Spoko marecek, mitochondrium jak mawiają biolodzy. Wszystko musi się dotrzeć i liczę, że będzie sprawnie szło. Problem tylko żeby pierwszy post zaczynający długo nie czekał, bo potem i tak PW do załatwiania...

HumeZ

kocurr, heheheh :D masz moj glos :D

Lwica:-)

kocurr na PREZYDENTA 8)

nie powiem ale gadane to Ty masz :P

a tak serio: to popieram Cie :]

niektórych urok taki że lubią OT( przyznam sie bez bicia, że ja też lubie sie wypowiedzieć ,nie zawsze na temat hehe) popieram pomysl uporzadkowania forum :hurra:

Cobra
Ile juz bylo przypadkow, ze sam autor tematu miał pretensje o zbędne wypowiedzi, ktore sie pojawiają w jego ogłoszeniu?

A to czy nie wystarczy dac prawa moderacji samemu autorowi, ktory to automatycznie bylby odpowiedzialny za tresc tematu (zawartosc postow)?

I wszelkie opisane tu (te nie opisane tez ;) ) problemy i powstajace pretensje beda zazegnane szybko, prosto i skutecznie.

Janus
czy nie wystarczy dac prawa moderacji samemu autorowi,

i myślisz, ze kazdy z autorów wiedziałby jakie ma prawa i do czego one słuzą?

Juz widze jak osoba rejestrująca sie na forum tylko zeby dac ogłoszenie w giełdzie pilnuje porządku w swoim wątku.

Od moderacji są moderatorzy i jako osoby nie będące żadną ze stron kupna/sprzedazy pilnują porządku.

AniracK

kocurr, wymiekłąm :D :D :D :D :D :D :D :D a myślałam ze Kononowicz juz przebrzmiał aleeee nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <ani mru mru> ;)

bo młodzież nie ma topików. Topiki w naszym forum są rozwalane
eeeehehhehe :D :D :D :D:D
Zimową porą będą przygotowywać graficy plany budowy kalendarzy, plany budowy kalendarzy, podkreślam jeszcze raz, plany budowy kalendarzy.
:D :D :D
pilnują porządku.
bo od tego oni są, od tego są oni! Od tego są! :P

kocurronowicz :P

a ja mysle tak juz serio, ze zobaczymy jak to bedzie, ale mysle ze jakos sie kazdy przyzwyczai (albo przynajmniej wiekszosc ;) )

Cobra

No dobrze, masz racje i spokojnie, to byla tylko propozycja.

Poruszyles kolejny aspekt sprawy - uzytkownikow-handlowcow.

Moze ograniczenie to zastosowac wlasnie w stosunku do nich, a "normalni" userzy niech sobie wystawiaja na gieldzie w tradycyjny sposob?

Nie watpie ze zostalo to wprowadzone z koniecznosci a nie z upierdliwosci.

Jednak wprowadzilo tez troche zamieszania.

Zdaje tez sobie sprawe z tego ze jesli ktos wystawia cos na gieldzie to nie oczekuje ze sprzeda w ciagu godziny wiec lekkie opoznienie nie powinno mu przeszkadzac. Jednak moga bys sytuacje gdy na tym straci.

Osobiscie nie zalezy mi na zniesieniu tej moderacji i jak napisalem na wstepie, dalem tylko propozycje. Inni tez pewnie sie przyzwyczaja i nie bedzie to dla nich problemem.

Thomas

Nie dyskutujcie :D Admini i modzi maja racje i tyle :)

Syf w gieldzie byl i trzeba z tym walczyc. Rownie dobrze admin moze nie zaakceptowac ogloszenia wystawionego przez kogos kto sie tylko po to zalogowal. Mysle ze pomysl jest dobry i jak to wszystko bedzie sprawnie dzialac (w sensie szybkiej aktywacji) to szybko sie przyzwyczaimy :)