Jump to content
Sign in to follow this  
Spectral

[Prosba] dotyczaca zmiany ustawien w dziale gielda...

Recommended Posts

-Kuba-

nie moze być tak że sprzedajacy bedize miał kontrole nad posatmi bo będzie cenzurował wytykanie wad, prawda ?

AniracK

oj nie Ty to powonienes pugi pisać.... o konsekwentnosci, warnach bez wyjatkow, banach itd.... ;)

poza tym jak prawdopodobnie zauwazyliscie na forum CELOWO jest (a przynajmniej do niedawna byla) w miare przyjazna atmosfera, modowie az do obrzydzenia upominali na PW, warny byly, są i będą ostatecznoscia. BO nie o to tutaj chodzi zeby byly na maksa sztywne reguły, zeby kazdy bal sie napisac bo wywalą posta albo jego zbanuja... Nie o to chodzi zeby odstraszac.

ale jesli zasady sie nie podobaja, to nikt nikogo na sile tu trzymac nie bedzie. Tyle.

HumeZ

AniracK, i o to chodzi :)

Guest pugi
oj nie Ty to powonienes pugi pisać.... o konsekwentnosci, warnach bez wyjatkow, banach itd....

czekam czekam i doczekać sie nie moge...

ale jesli zasady sie nie podobaja, to nikt nikogo na sile tu trzymac nie bedzie. Tyle.

zaczniecie mówic inaczej jak frekwencja spadnie... zwlaszcza wśród stalych sensownych użytkowników :]

Sykstus
oj nie Ty to powonienes pugi pisać.... o konsekwentnosci, warnach bez wyjatkow, banach itd.... ;)

poza tym jak prawdopodobnie zauwazyliscie na forum CELOWO jest (a przynajmniej do niedawna byla) w miare przyjazna atmosfera, modowie az do obrzydzenia upominali na PW, warny byly, są i będą ostatecznoscia. BO nie o to tutaj chodzi zeby byly na maksa sztywne reguły, zeby kazdy bal sie napisac bo wywalą posta albo jego zbanuja... Nie o to chodzi zeby odstraszac.

Co do warnow i banow, przydatna rzecz, na forum.subaru.pl moderatorzy pilnujacy porzaku daja upomnienie ustne a potem ostrzezenie, bardzo dobrze to dziala i sie sprawdza (ostrzezenie na 50 dni, blokada pisania po 3 ostrzezeniach) porzedek panuje super. Rzadko kiedy kontynuuje sie oftopic po tym jak mod powie koniec. Przydatna rzecza jest z koleji niemozliwosc logowania sie na forum w celach sprzedazy (mitsumaniaki i turbokillers), nie masz odpowiedniej ilosci postow nie zamiescisz ogloszenia, nie ma problemow z naciaganiem przez takie osoby innych uzytkownikow forum.

A co do akceptacji to troche kulawo ... No ale skoro taka decyzja wladzy to trzeba sie tego trzymac.

Kudlacz

Sykstus, ciii ja staram sie dzis wszystko na biezaco akceptowac :P

Guest pugi
Sykstus, ciii ja staram sie dzis wszystko na biezaco akceptowac

Kudlacz, a nie wydaje Ci sie, że to tak na prawde syzfowa praca?? nie szkoda czasu na przegladanie i akceptowanie??

Zaraz bedzie ze sie czepiam ale cóż na warna wkońcu musze zaslużyć.

Jak widać na innych forach np. podanym prze Sykstusa forum subaru sposoby dzialaja i nie ma z nimi problemów.

Sami sobie szkodzicie. :)

Macie wiecej pracy tak na prawde no ale cóż.

Lwica:-)

OT

pugi szuka "raków" lalalala :whstl

..mało Ci he he

ziachu

nie mam nic przeciwko moderowaniu gieldy, ale wydaje mi sie ze wiecej osob powinno miec mozliwosc dopuszczania postow do publikacji (ale np. z blokada, ze nie moga akceptowac swoich) ja czekam na odpowiedzi na moje ogloszenie od 10:08.... a ktora jest kazdy widzi

Pablo

ziachu, cyganisz jak nie wiem co, dawno już Ci dziś zaakceptowałem.. ;)

Jak widać na innych forach np. podanym prze Sykstusa forum subaru sposoby dzialaja i nie ma z nimi problemów.

tam jest subaru, a tu jest Peugeot ;)

Sami sobie szkodzicie. :)

Macie wiecej pracy tak na prawde no ale cóż.

baa, ale jak do tej pory - Moderatorzy nie narzekają, tylko pozostali userowie.. ;)

Heyka!

ziachu
ziachu, cyganisz jak nie wiem co, dawno już Ci dziś zaakceptowałem..

nie chodzi o ogloszenia tylko o odpowiedzi na nie ;)

ale ok, czepiam sie chyba za bardzo :lamer:

to przez pogode :rozpacz:

kocurr

A ja chyba jednak podzielam zdanie że to akceptowanie jest sztuczne :P A jak brakuje rąk do pracy to program wyborczy przedstawiłem :hyhy: ;)

Pablo
A ja chyba jednak podzielam zdanie że to akceptowanie jest sztuczne :P A jak brakuje rąk do pracy to program wyborczy przedstawiłem :hyhy: ;)

jedno jest sprzeczne z drugim... :P

;)

kocurr
jedno jest sprzeczne z drugim...

Wiem, sprzeczności to podstawa w moim działaniu. Ale spoks, testy nie wykazały zaczątków shizofrenii jeszcze :hyhy: EOT

AniracK

w temacie tego co napisal Sykstus -> owszem, to byloby bardzo przydatne - uzytkownicy ktorzy nie napisali iluś-tam postów nie moga oglaszac sie w gieldzie, nie bedzie spamu i naciagania, ale technicznie to chyba juz nie jest takie proste - trzeba by stworzyc grupe ludzi uprawionych do glosowania i co jakis czas ja up-date'owac... chyba tylko tak moze to dzialac, a z tym an pewno jest wiecej roboty ale...

to robota Admina wiec ja sie wypowiadac nie bede :)

Visterio

ja tam nie mam nic przeciwko moderowaniu.. ale jak sie nadazy jakaś okazja.. to w sumie moderator ma większe szansę, żeby ją zdobyć bo jako pierwszy widzi treść ogloszenia

[ Dodano: 24-02-2007, 14:14 ]

a może też być tak, że nawet jesli faktycznie moderator dostrzeże okazje pierwszy to będzie awantura, że inni nie mieli szans bo to moderator itd

najlepiej byłoby z tą grupą... tak jak jest grup uprawnionych do glosowania...

nie można automatycznie przypisywać ludzi do grupy uprawnionej do działu giełda po osiągnięciu jakiejś liczby postów?

Pablo

Visterio, ale "głupoty" pisze każdy - nie ważne. jaki ma status na forum.. ;) :206

sopel

eeeee to moze po pierwszym poscie w temacie, temat zamykac i reszte sie dogada ze sprzedajacym na PW, mailem, komem, ggem, skypem, czy innym czyms.

Visterio
jak sie nadazy jakaś okazja.. to w sumie moderator ma większe szansę, żeby ją zdobyć bo jako pierwszy widzi treść ogloszenia

no dobrze ale co z tą kwestią?

a nie może byc surowych ostrzeżeń za OT w giełdzie?

Janus
no dobrze ale co z tą kwestią?

na własne potrzeby stwarzasz teoretyczne sytuacje :)

dymek

ja się pod tym podpisuję, nie podoba mi się to! :D

APROPO
ja się pod tym podpisuję, nie podoba mi się to!

a pozniej kazdy ma pretensje ze w gieldzie robi sie OT

marecek

No bez jaj ;)

Robicie co chcecie, rozwalacie praktycznie każdy wątek tak, że na drugiej stronie nie ma już nic wspólnego z tematem dyskusji i macie pretensje, że giełda jest pilnowana?? :P

Na prawdę nie widzę problemu - chcesz coś sprzedać - wystawiasz. Chcesz o tym podyskutować - załóż temat w innym dziale...

Visterio

dobra ja sie przyzwyczaiłem i już ;P niech będzie ;)

-Kuba-

może trzeba założyć nowy dział ;) dyskusje off topicowe o przedmiotach z giełdy.

moim zdaniem jest ok ;)