Jump to content
tornado

Instalacja CB w 206, moze ktos ma fotki?

Recommended Posts

krecha

Nie bedzie. Jedynka, trojka czy piatka to lewarek nie dotyka do przewodu - nawet teraz gdy troche brakuje.

mista1979

krecha, a wyciągnij popielniczkę , wstaw -przymierz tam ten uchwyt od CB moze wejdzie - radio dasz pod kątem i akurat przypasi

krecha

Sprawdze, jak bede wychodzic na uczelnie. To tez jakis pomysl.

Mimo wszystko bardziej by mi pasowalo wcisnac je w ta wneke, tylko, ze chyba nikt nie wie ile tam jest miejsca [tak +/- w cm] to bede musiala rozebrac i sprawdzic. Moze da sie jakas rzezbe urzadzic i upchac. :)

krecha

Widzialam, zupelnie mi to nie lezy.

Przegladalam wiekszosc tematow jak mozna zamontowac radio.

Jak nie da rady w calosci tam gdzie chce, to wsadze tam sam panel przedni, przedluze kable, a reszta radia wyladuje w schowku. Jednak to ostatecznosc.

mista1979
Widzialam, zupelnie mi to nie lezy.

no spoko to kombinuj

ja bym jednak obstawiał miejsce takie jak ja mam

albo w miejscu popileniczki

Jak juz coś wymyslisz daj znac

xiontz

picture.php?albumid=952&pictureid=5710

Chyba najlepsza miejscówka na radio.

Wkręcone bezpośrednio w plastikową osłone kolumny.

Dostęp do pokręteł ideał, dobrze słychać, kompletnie nie przeszkadza nogom w pedałowaniu (moze dlatego że jestem wysoki).

Nie rzuca się w oczy, jak zostawiam auto w nieznanej okolicy wypinam gruszkę

Pozostało tylko na stałe wpiąć w instalację.

tomasz01

Tylko u Ciebie PPW koszty duże wyszły - zakup podłokietnika :]

PrzemkoPW
koszty duże wyszły - zakup podłokietnika

Duże? Ten podłokietnik jakoś specjalnie dużo mnie nie kosztował w porównaniu z ceną nowego ;) przynajmniej mam nie dość że estetycznie wygospodarowane miejsce na CB to jeszcze praktyczne więc taki wydatek można uznać za uzasadniony :)

tomasz01
Duże?

Duże, bo w zestawie z CB masz śrubki do montażu, a tutaj musiałeś wydać dodatkową kase :sese

Ale faktem jest, że wygląda to nieźle :ok

piter13

Nieradze takiego montazu ze wzgledu na bezpieczenstwo.Kolega w innym aucie miał własnie tak zamontowane,i równiez zachwalał,ale gdy miał drobna stłuczke skonczyło sie na dosc powaznym urazie kolana,bo udezył o kant radia,i kolano pekło na trzy czesci,rechabilitacja 9 miesiecy,i kolano spinane drutami.Wiec czasem trzeba sie zastanowic gdzie sie montuje takie rzeczy

xiontz
Nieradze takiego montazu ze wzgledu na bezpieczenstwo.Kolega w innym aucie miał własnie tak zamontowane,i równiez zachwalał,ale gdy miał drobna stłuczke skonczyło sie na dosc powaznym urazie kolana,bo udezył o kant radia,i kolano pekło na trzy czesci,rechabilitacja 9 miesiecy,i kolano spinane drutami.Wiec czasem trzeba sie zastanowic gdzie sie montuje takie rzeczy

oczywiście tą kwestię też brałem pod uwagę, jak zaznaczyłem, kawał chłopa ze mnie i mam długie szparagi (nogi) i fizycznie nie jestem w stanie tam sięgnąć.

Siedząc za kółkiem przybieram pozycję żaby :)

ps: Zawsze jest opcja że może to się urwać w razie dachowania, ale to samo dotyczy telefonów, kluczy, gaśnicy pod siedzeniem pasażera i innych szpargalów które lezą u każdego w wielu dziwnych miejscach i są gotowe urwać ci głowę

zbyniu

dla hardkorow ja mialem CB w fordzie tranzicie z 2000roku radyjko przyklejone do podsufirki gadule na rolce i bylo dobrze a miejsca tam jest podbnie jak w peugeocie ja mysle ze to by bylo najlepsze rozwiazanie a w swoim starym 206 mialem na siedzeniu pasazera jak z kim jechalem to CB bylo na pasazerze heeh

noga_cne

Ja tez mialem dylemat gdzie zamontowac i szukałem porad jak mieli inni. Az sam wpadłem na genialny pomysły :) poniezej na zdjeciu.

p1030394r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

elfik

noga cne a powiedz mi przyjacielu czy w czasie jazdy normalnie sam obsługujesz to radio? chodzi mi o przyciszanie, zmianę kanałów oczywiście na pokrętle, jeśli nie masz na gruszce? I Ty sam to robisz siedząc za kierownicą? przez ile czasu wtedy drogi nie widzisz wcale? ja też przerabiałem różne konfiguracje gdzie umieścić radyjko i docelowo wylądowało przy łapce do otwierania maski obok lewej nogi i tak jest dobrze, pod ręką, nie szukam przełącznika, drugie co to gdziekolwiek w trasie pasażerowie mogą sobie spać na spoko nie słuchając Cb wystarczy sobie odpowiednio ustawić głośność

Dambala

Zero dostępnośći do radia, nie jesteś w stanie regulować i zmieniać kanałów a o słyszalności nie wspomnę. Kaszana.

xiontz

do starego telewizora Neptun zrobilem sobie pilota z 2m kija

może i tu ten patent działa :)

Guest JeżJerzy
Ja tez mialem dylemat gdzie zamontowac i szukałem porad jak mieli inni. Az sam wpadłem na genialny pomysły poniezej na zdjeciu.

Zawsze robisz sobie pod górkę w życiu? :wmorde

krecha

Lepiej bylo wsadzic do schowka, przynajmniej nie widac.

nager10

Ja mam osobiście radio (President harry III) schowane w schowku a głośnik osobno poprowadzony od strony kierowcy nad nadkolem przykręcony do tego płótna. Fajnie słychać tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem że podpiąłem pod zapalniczkę radio bo jak załączę radio samochodowe i nacisnę na gruszkę to troszkę trzeszczy w radiu samoch.