Jump to content
Sign in to follow this  
romi

bardzo dziwna segregacja w dziale gielda...

Recommended Posts

romi

dlaczego moje ogloszenie na opla astre II w gieldzie nie zostalo zaakceptowane? ktos powie ze nie dotyczy 206... zgoda ale skoro tak to dlaczego inne ogloszenia jakos moga byc? np audi tt i jeszcze inne? bo co... ciekawsze jakies sa?

Oleandro

zdaje Ci sie....

jak nie zostalo zaakceprowane to oznacza, ze cos zle zrobiles...

...zle wpisales temat badz wypisywales cos nieodpowiedniego...

nic w swiecie sie bez przyczyny nie dzieje :)

Spectral

Mod mial zly dzien i pousuwal wszystkie posty oczekujace w dziale gielda :P

marecek

romi, widać któryś mod zadecydował, że ogłoszenie było mało "dwieścieszóstkowe" ;) i je usunął.

W giełdzie jest coraz większy bałagan, więc moderatorzy mają zielone światło do wycinania wszystkiego co podejrzane albo niezgodne z orientacją forum. Według uznania... nie oszukujmy się - jak ktoś będzie chciał kupić astrę, to nie będzie jej szukał na naszym forum, tylko na otomoto...

romi

niekoniecznie... moze ktos kto ma 206 zna kogos kto chce kupic astre :) nigdy nie wiadomo prawda?

Chorus

marecek, a inne rzeczy do sprzedania... Które akurat ktoś może chcieć kupić (nie wiem, cokolwiek, monitor, komórka, whatever), to przecież zawsze lepiej u nas na forum, jakoś, trochę "pewniej", zwłaszcza od kogoś, kto już sporo na forum przesiedział albo nawet zna się go osobiście...

Poza tym, ja mam 206tkę, ale mój kumpel szuka samochodu, ktoś z forum wrzuca samochód (taty na przykład), i zawsze jakieś info jest...

Ja tam nie wiem, wg mnie to bez sensu blokowanie takich ogłoszeń... Blokowanie OT w ogłoszeniach, to ma sens zdecydowanie...

No ale Twoja decyzja Adminie :P Czy tam Wasza diecezja jako GTW :P

Cobra

Popieram zdanie Chorusa.

-Kuba-

Jak już tak sprzątacie to może i mój pokój przy kazji doprowadzicie do przedświątecznego ładu ? ;)