Jump to content
Guest zoltan

obnizanie pługa

Recommended Posts

Euphrat

Witam!!mam takie pytanko: chcialbym obnizyc swojego peugeotka tylko teraz nie wiem czy o 50mm czy lepiej o 30??tak zeby ladnie wygladal na 16' felgach a nie za bardzo siadnieta!!ach i zeby sie nie zawieszac gdzie popadnie!!oczywiscie w gre wchodzi kompletne zawieszenie sportowe!!z gory dzieki za odpowiedz

Shudder

no dobra to ryzykuje. biore to i jade o jeden zabek na belce. efekty postaram sie wkleic.

Tasaczek

Czekamy :)

Silv3r

Obniżanie jest super do czasu nadejścia zimy :D A wtedy słowo "Pług" nabiera nowego znaczenia... ;) I co chwilę ten dźwięk rycia progami, przednim zderzakiem i podwoziem... heh

Tasaczek
Obniżanie jest super do czasu nadejścia zimy A wtedy słowo "Pług" nabiera nowego znaczenia... I co chwilę ten dźwięk rycia progami, przednim zderzakiem i podwoziem... heh

Nie jest aż tak źle :)

Silv3r
Nie jest aż tak źle :)

To się okaże na lato jak pod niego wejdę :D;)

Cobra

Dla mnie najgorszy jest efekt "gubienia tablicy rejestracyjnej". Właśnie czekam na drugi wtórnik. Drugi raz w tym roku :rotfl

Adi152

U mnie na razie efekty to dwie połamane ramki od rejestracji ale tablica jeszcze nie zginęła.

Silv3r

I dlatego tablice mam specjalnie przynitowane :D

Kierowcy powinni nam dziękować za dodatkowe odśnieżanie...

Shudder

brudny i przed obnizaniem :P

dsc00116c.th.jpg dsc00119o.th.jpg

czysty + Eibach Sportline + amorki Blistein i 2x mm na belce.

dsc00127x.th.jpg dsc00128z.th.jpg

Ps. do wszystkich amatorow obnizania. czytajcie i sluchajcie wszystkie topiki o obnizaniu belki i nie lekcewazcie ostrzezen zeby nie dawac nikomu kto wczesniej tego nie robil. ja sie lekko przejechalem, zjadlem troche nerwow ale juz jest wszystko ok. :)

Guest Pawełkowy

Dzieki w swoim imieniu za zdjęcia.

Mam ten sam dylemat. Przód posadziłem 5cm niżej, za to tył teraz stoi wysoko...strasznie wysoko wręcz :]

Pisałem wczoraj do Zbyszka z Antałexu i mówił, że po 25tym mam dzwonić bo mają urlopy. Rozumiem, że Ty obniżyłeś o 2 ząbki belkę? :>

Ja chyba tylko o jeden obniżę (niby 3cm). Mam 17tki i sporadycznie jeżdżę w komplecie, ale komplet + bagaże to już będzie masakra. Ogólnie wygląda ładnie ! :)

Shudder

szczerze to nie wiem o ile zabkow poszlo. po tych wszystkich problemach u pierwszego goscia co mi to robil, zabralem samochod do kolesia, ktory mial doswiadzczenie w paru 106 i saxo i powiedzialem ze chce go posadzic 20-30mm no i taki jest efekt.

Guest Pawełkowy

Nie wydaje mi się by to było 2-3 cm :]

Nie chciałbym by tylne koło było zakryte nawet minimalnie. Dlatego u mnie rzeczywiste 3 cm były by zbawienne.

Tak na stalówkach

zdjcie009.jpg

zdjcie010q.jpg

Tak na alu

zdjcie001d.jpg

Niestety nie mogę znaleźć teraz zdjęcia z boku na oponach 205/40 :/

Muszę obniżyć tył przed sprzedażą jeszcze, bo raczej sprzedam auto na sportowym zawieszeniu :/ nie chce mi się już rozbierać tego przodu.

kremaster

ja polecam zawiasy tein- są moim zdaniem najlepsze no a gleba o 8 cm w dół

---------- Po chwili dodano... ----------

tu mój temat jak to się męczyłem z zakładaniem tego, potem obniżałem 2 razy bo za pierwszymokazało się za mało :D

http://www.206club.net/showthread.php?t=52725

a tu jak wygląda ostatecznie :]

http://www.206club.net/showthread.php?t=61392

---------- Po chwili dodano... ----------

poza tym żeby auto stało bardziej równolegle z asfaltem- tył jest niżej niż przód