Jump to content
Alanos

Pugssan 206Z Twin Turbo by Alanos

Recommended Posts

arturd001

coś w tym jest co pisze "PUGI"

Biz-on

Skoro już o tym mowa... Dla mnie ten temat to jakaś popelina. Takiego włażenia w dupsko i lizustwa jeszcze na żadnym forum nie widziałem...:zakrecony

"tata kupił, mama tankuje, syn rozbije"

:rotfl

• Thanks 2
  • Confused 1

gofer206
Skoro już o tym mowa... Dla mnie ten temat to jakaś popelina. Takiego włażenia w dupsko i lizustwa jeszcze na żadnym forum nie widziałem...:zakrecony

:rotfl

Tak jak zygasz nie inaczej Panie.

Cwaniak

widze ze znow temat project made in tata :) ze tojuz sie nie nudzi

w ogole proponuje skopiowac te wsyztskie zdjecia i przechwalki o tym resoraku i wkleic poprostu na forum nissana!!

Co do pewnej wypowiedzi odnosnie Polski i co kogo gryzie i kto jakie auto uwaza za lepsze heh o pierwsze skoro wlasciciel uwaza ze jego auto jest tak zajeb... naprawde powinnine sie zalogowac na forum nissana, po drugie znam ludzi ktorzy lataja lepszymi autami albo tkaich ktorzy wsadzili duzo pracy i serca z swoje auto a nie rozbili skarbonke tatusia i teraz jaraja sie tym... a dla aut w sttylu crx itd to proponowalbym pozostawic wielki szacun heh i jeszcze jedno KUPCIE SOBIE KOLO RATUNKOWE ZEBY NIE UTKNAC W JELICIE GRUBYM wchodzac za gleboko komus w DU..E

TaTa DaLi TaTa KuPiLi TaTa ZeTe ZrObIlI:konik

Edited by Cwaniak
  • Thanks 2
  • Confused 1

Biz-on

Cwaniak użył nieco mocniejszych słów, ale ogólnie zgadzam się z nim. Aha, i żeby komuś nie przyszło to na myśl - to nie zazdrość :majty

ziolo

ja bym zamknal ten temacik

• Thanks 1

Shiver2
ja bym zamknal ten temacik
Był już zamykany, potem otwierany na nowo.

Cwaniak

Ten temat w ogole niepowinien powstac:)

Sky
naprawde powinnine sie zalogowac na forum nissana
wlasciciel jest znany na japonskich forach ? wydaje mi sie ze temat powstal tak jak 3 000 innych tematow na tym forum w celu przedstawienia swojego auta i wysluchania rzeczowych opinii na jego temat i moze porad.. co z nim robic dalej.. co lepsze a co gorsze.. a nie zeby doszukiwac sie kto za czyje pieniadze co ma i kto za czyje pieniadze czym jezdzi bo to raczej nie wasza sprawa a owy temacik tez chyba nie mial sluzyc wypowiadaniu sie na temat samego autora/wlasciciela auta.. co to ma do rzeczy ?

Cwaniak
wlasciciel jest znany na japonskich forach ? wydaje mi sie ze temat powstal tak jak 3 000 innych tematow na tym forum w celu przedstawienia swojego auta i wysluchania rzeczowych opinii na jego temat i moze porad.. co z nim robic dalej.. co lepsze a co gorsze.. a nie zeby doszukiwac sie kto za czyje pieniadze co ma i kto za czyje pieniadze czym jezdzi bo to raczej nie wasza sprawa a owy temacik tez chyba nie mial sluzyc wypowiadaniu sie na temat samego autora/wlasciciela auta.. co to ma do rzeczy ?

Juz tluamcze a tojest proste co innego wzmianaka oczyms choci takuwazam ze to nie tutaj powino byc poruszone a co innego przechwalki i lista dluga jak do mikolaja list co skad i kiedy...pozatym www.206club.net a nie www.z350club.net :jezor

• Confused 1

Sky
lista dluga jak do mikolaja list co skad i kiedy
a wiec to jednak to boli.. ;) wiesz.. jedni maja jedna pozycje np. 1. zakup opon zimowych i tyle z modyfikacji a inni pozycji maja 48 i tez pewno wszystkiego jeszcze nie wymienili.. ;) pozdrawiam

sopel

nigdy mi sie nie znudzi czytanie tego tematu :D

AniracK

a mnei wiecie co śmieszy?

cwaniactwo i buractwo

i tu juz nie chodzi o to czy ktos komu wchodzi i gdzie i po co

mega bawi mnie to, ze wypowiadaja sie w tym temacie - i to oczywiscie nie rzeczowo - tylko jadą po czlowieku - ludzie, ktorzy go nie znaja, a oceniaja go tylko po tym, w jaki sposob formułuje zdania, jak podpuszcza czy prowokuje. Nikt nie wie tak naprawdę za co ten samochód został kupiony (a poza tym co Was to k*rwa obchodzi) - a dodam, że Peugeoty przyczyniły się do tego bardzo.

Tylko zawiść i wrzuty. Ja nie mam - niech on też nie ma. D***pierdolmy sąsiadowi po katolicku. I to piszę do tych wszystkich Was, którzy są na forum "od wczoraj", nie mają zielonego pojęcia kto tutaj z kim i po co, jakie zasady tu panują, nie mają pojęcia skąd dawien dawno Alanos wziął się w ogóle na forum, dlaczego przedstawia tu swoją zetkę (na japońskich forach WSZELKICH to auto jest od bardzo dawno znane dla tych mniej rozgarniętych). I dla tych wszystkich kretynów, którzy w ogóle nei wiem na jaką cholerę wypowiadają się w tym topiku stwierdzam tyle:

masz coś merytorycznego do powiedzenia na temat auta? napisz, oceń, pochwal, skrytykuj.

masz coś do powiedzenia na temat właściciela którego nie znasz, nie rozmawiałeś z nim nigdy li nei wiesz tak naprawdę co tutaj jest prowokacją a co nie lub na temat jego pieniędzy, za które pewnie dalbyś się pokroić w innych okolicznościach - ZAMKNIJ P**DĘ.

dziękuję za uwagę!

i jako moderator i Alanos friend for a long time - nie wypowiadałam się w tym temacie długo, żeby nie podsycać atmosfery i nie być stronniczą. Ale mamy za chwile nowy rok, czas na podsumowania i zamknięcie starych spraw. To też niniejszym czynię.

A w związku z tym, że temat został założony przez autora w konkretynm celu (z którym już daaaawno się tutaj rozminięto) i pierwsze słowo należało do niego to i ostatnie równiez będzie należało do autora. Kropka.

• Thanks 1
  • Confused 1

Alanos

Cwaniaczku!

Jesteś typowym zazdrosnym polakiem typu Pawlak i Kargul tyle że z silnikiem 1.4.Nie znasz mnie wogóle i myślisz że to następne forum gdzie "pochwale sie swoim projektem".Otóż o 206 mam większą wiedze od ciebie,gdyż sam miałem przed 350z dwie 206(w tym jedna cc).Sam tuningowałem 206 poznawając ją eksperymentowując z mocą,wyglądem, a jeśli uważasz że tata kupił Zete to tez się mylisz, gdyż w większości zarobiłem na nią sam sprzedając różne tuningowe blaszane elementy do 206(teraz także do innych aut,ale głownie do 206)

Te tak przez ciebie zwane "Liżydupy" to ludzie którzy są na forum tak długo jak ja albo dłużej i znają całą moją samochodową historie kiedy to opisywałem różne dwieścieszóstkowe tuningi.Oni maja kilka tysięcy postów a nie jak ty czyli ok 24.Nie tylko ja opisywałem inne auta po sprzedaży 206.Marecek też opisał swój ciekawy projekt wzmocnienia Passata.A to przecież VW!

Rozluznij poślady ,bo już nie jesteś w areszcie za cwaniactwo

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...