Jump to content

Jaka kosiarka spalinowa?

Recommended Posts

Hey :)

Tata chce kupić kosiarke spalinową, stąt moje pytanie :) ?

Jaką wybrać :P ?

Powierzchnia koszenia to ok400m2 :)

Ale może być i więkrza, nawet lepiej by było :)

Ce na z przsyłką może wynosić ok 800 zł :) Ale nie więcej niż 850 :)

Jaką polecacie :)

Co myślicie o takiej;

http://www.allegro.pl/item195650024_kosiarka_spalinowa_z_silnikiem_bs_3_5km_.html

http://www.allegro.pl/item197318413_kosiarki_3_5km_bs_nowka_2_lata_gwarancji_.html

http://www.allegro.pl/item193018331_kosiarka_spalinowa_victus_vsp44b35_bs_od_pajm.html

Co Wy polecacie :) ?

Pozdro :)

malucha za 200 zł i zestaw noży kuchennych podpietych pod niego :D:P

przepraszam nie mogłem sie opanować :P :hurra: :piwo:

Witam,

napiszę tak, ja używam podobnej kosiarki spalinowej tzn. szerokość koszenia itd. Osobiścię mam u siebie do skoszenia jakieś 700m2 zajmuje mi to średnio 1h45min do 2h koszenia ;) więc jeśli piszesz, że masz 400m2 lub ciut więcej to te kosiarki co dałeś przykłady w zupełności wystarczą :)

Pozdrawiam

misiek85-19

a nie lepiej to kosa wyciac a 800zł zostawic na przyjemnosci :hurra:

a nie lepiej to kosa wyciac a 800zł zostawic na przyjemnosci :hurra:

na przykład na browarki ;)

na co mi tak kosa :zabawa: :zabawa:

już mam 2 ;)

I kolejny dowód na to, ze kto najlepiej doradzi? - PRZYJACIELE!!!

Jasteśmy chyba naprawde specyficznym forum... Na innym pewnie by Cię Karol, odesłali na jakieś forum kosiarki.pl albo coś podobnego. :piwo:

Ghost, ... lub polowa by dostala jakies ostrzezenia za pisanie nie na temat :P heh najlepsze forum na jakim kiedykolwiek sie logowalem 206club.net the BEST :)

Piotrek92

Najlepiej żeby obudowa nie była plastikowa bo długo nie pokosisz no i kosz żeby był duży i plastikowy a nie materiałowy bo z materiału szybko się zniszczy ;)

Nie lepiej podjechać gdzieś do jakiegoś ogrodniczego i na miejscu obejrzeć? Bo tak przez internet z obrazka nie zobaczysz wszystkich szczegółów.

Piotrek92, najpierw musi być gdzieś taki sklep :P

Szyszunia, po pierwsze silnik koniecznie briggs and stratton(szeroka paleta wyboru, niezawodnosc ( to takie mercedesy) , masa punktow servisowych i kazdy sie podejmie naprawy takiego... / serwisowania.. po drugie primo... hmm 400 m2... to ja bym zapodal porzadna gardene elektryczna.. sasiedzi maja 1000m2 i elektrykiem raz w tygodniu smigaja.. i jest pinknie.. a ja wczoraj kupilem spaline jakas niby kichowata z castoramy za 550 zl..( GGP ITALY tutaj jest identyczna tylko troche drozsz i inna firma sie pod nia podpisuje.. http://www.agroserwis.com/product_info.php?products_id=198 ) ale dzisiaj z nia latalem przez ok. 5 godzin po dworzu i naprawde fajnie sobie radzi.. tylko troche maly kosz na trawe.. btw koniecznie kup taka z koszem na zielsko... bo zagrabic sie mozna ( ja nie wyobrazam sobie grabienia u siebie.. :P - 2000 m2 gardenu) no wiec sadze ze kupowac kosiarke za 800 pln na 400 m2 zielska.. to troche tak jakby do jazdy po Warszawie kupic 206 WRC

[ Dodano: 19-05-2007, 22:48 ]

ps proponuje przejrzec ta stronke.. :)http://www.briggsandstratton.com.pl/index.php?page=produkty&grupa=kosiarki&kat=2&id=10&kat=2&id=10&kid=28&p=3 a i jeszcze miloby bylo gdyby taka kosiareczka byla samobiezna.. bo jednak czuc ze sie pcha te dwadziesciapare kilogramow....

po pierwsze silnik koniecznie briggs and stratton
miloby bylo gdyby taka kosiareczka byla samobiezna.. bo jednak czuc ze sie pcha te dwadziesciapare kilogramow....

ja mam z silnikem briggs and stratton, samojezdną i jak na razie jest ok,

to ja bym zapodal porzadna gardene elektryczna.. sasiedzi maja 1000m2 i elektrykiem raz w tygodniu smigaja.. i jest pinknie..

no ale trzeba sie motać z kablami i to jes wielki minus elektryków

GOLDI, no co tam najwyzej ciachniesz kabelka.. :P a tak powaznie to to odrazu zgon jest :/ ale jak sie uwaza.. to why not... btw wiecie ze moje psy nie znosza kosiarki i sie na nia z zebami rzucaja.. :D

aha jak już kupisz kosiarke to koniecznie nalken na nią naklejki klubowe, bedzie lepiej i dłużej kosić!!!!!!! :klubowy

[ Dodano: 19-05-2007, 23:50 ]

no co tam najwyzej ciachniesz kabelka..

jak mialem elektryka to prawie to zrobiłem przy koszeniu wokol dzrewek i krzewów!

a tak powaznie to to odrazu zgon jest

tzn jak sie ciachnie kabelka ?:>

bo mi sie tak raz zdarzylo , bo mi sie nie chcialo wylaczac myslalem ze przejedzie nad , a jednak nie :P poza tym z kablami do mojej kosiary to sa cyrki ... co chwile sie przepalaja i takie tam...

tzn jak sie ciachnie kabelka ?:>

bo mi sie tak raz zdarzylo , bo mi sie nie chcialo wylaczac myslalem ze przejedzie nad , a jednak nie

to sprobuj jeszcze raz moze sie uda :mur: no generalnie jak ciachniesz kabelek w odpowiednim miejscu i tak porządnie (nie że tylko izolacje poszmyrasz) to raczej pojdzie iskierka po kosiarce, o moze nie byc kolorowo!!!

no poszla iskierka po kosiarce :> ale chyba prad nie pojdzie po plastiku ktorego sie trzymam ? :>

aha jak już kupisz kosiarke to koniecznie nalken na nią naklejki klubowe, bedzie lepiej i dłużej kosić!!!!!!!

Poza tym doda jej z 10 KM :lol:

Koza, do tych 5 fabrycznych ??:D to ja proponuje jeszcze 2 atłasowe wstazki do silnika przyczepic.. tez ze 2 km beda.. a i aluminiowy korek wlewu...

Shapeshifter

Rozważ coś z silnikiem hondy także. ja mam kosiarkę firmy solo z silnikiem hondy właśnie . Jest dobra i niezawodna, noże ma nie do zajeżdżenia.

Raz się zapatrzyłem :roll: i przykosiłem krawężnik a one nie poczuły ...